AOI SMT Makinesi
AOI SMT Makinesi
Özellik
Yüksek Hassasiyet
Çoklu yazılım analiz yöntemleri, çoklu uygulama modları, yüksek hassasiyetli hareket sistemi.
Yüksek Verimlilik
Bir bakım iş istasyonu, tam otomatik süreç yönetimi ve kontrolünü gerçekleştirmek için birden fazla çevrimiçi makinenin algılama verilerini doğrular.
Şartname
| Ürün adı | AOI SMT Makinesi |
| Modeli | ALE-D (Çift Şeritli) |
| PCB Kalınlığı | 0.6mm~6mm |
| Maks. PCB Boyutu (X x Y) |
Çift Şerit: 510mm x 330mm Tek Şerit: 510mm x 600mm |
| Min. PCB Boyutu (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Maks. Alt Boşluk | 50 mm |
| Maks. Üst Boşluk | 35mm |
| Hareket hızı | 1500 mm/sn(Maks.) |
| Yerden iletim yüksekliği | 900±30mm |
| İletim Yöntemi | Tek Aşamalı Şerit |
| PCB sıkma yöntemi | Kenar kilitleme alt tabaka sıkıştırma |
| Ağırlık | 850Kg |
Detaylar
Küresel pozlama kamerası + telesentrik lens
HD renkli küresel pozlama dijital kamera
Yüksek alan derinliğine sahip telesentrik lens
Tahta Bükme Tazminatı
Tahta eşit olmayan bir şekilde ısıtıldığında, tahtanın belirli bir derecede deformasyonuna neden olur. CAD koordinatları ve tahtanın fırından geçtikten sonraki konumu tam olarak eşleştirilemez. Plaka bükülmesi telafi edildikten sonra bileşenlerin koordinatları ve karşılık gelen konumları doğrudur.
CÇeşitli Şekillerdeki Pedlerle uyumlu
Dalga lehimleme algoritması çeşitli ped şekillerini destekler, konumlandırma daha doğrudur.
Hizmetimiz
1. PNP makine alanında daha profesyonel hizmet
2. Daha iyi üretim yeteneği
3. Seçebileceğiniz çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat
5. Küçük sipariş mevcut
6. Hızlı yanıt
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım
İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

SSS
Q1:Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Şirketimiz aşağıdaki ürünlerle ilgilenmektedir:
SMT ekipmanı
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMT nozulları, nozul temizleme makinesi, nozul filtresi
Q2:OEM ve ODM yapabilir misiniz?
C: Evet, OEM ve ODM kabul edilebilir.
Q3: Seri üretimin teslim süresi ne olacak?
C: Dürüst olmak gerekirse, sipariş miktarına ve siparişi verdiğiniz mevsime bağlıdır.
Genel sıralamaya göre her zaman 15-30 gün.
Hakkımızda
Fabrika

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010 yılından bu yana çeşitli küçük alma ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli Ar-Ge'mizden ve iyi eğitimli üretimimizden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerimizden büyük itibar kazanmaktadır.
Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek düzeyde profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.
① Dünya genelinde başarılı 10000+ müşteri
② 30+ Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da faaliyet gösteren Küresel Temsilciler
③ Ar-Ge Merkezi: 25+ profesyonel Ar-Ge mühendisine sahip 3 Ar-Ge departmanı
sergi






sertifikasyon

İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: aoi smt makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan satış
Soruşturma göndermek


