
Otomatik BGA Yeniden İşleme İstasyonu
Şartname
| Ürün adı | Otomatik BGA Yeniden İşleme İstasyonu |
| modeli | ND 772R |
| Güç kaynağı | AC220V±%10 50/60HZ |
| PCB Boyutu | 412*370mm(Maks);6*6mm(Min) |
| BGA Çip Boyutu | 60*60mm(Maks);2*2mm(Min) |
| IR Isıtıcı Boyutu | 285*375mm |
| Sıcaklık sensörü | 1 parça |
| Hizalama Doğruluğu | ±0.02mm |
| Boyutlar | L685*W633*H850mm |
| Ağırlık | 76kg |
Detaylar
Güç: 5,65KW (Max), Üst ısıtıcı (1,45KW), Alt ısıtıcı (1,2KW), IR Ön Isıtıcı (2,7KW), Diğer (0,3KW)
Çalışma Yöntemi: 7" HD dokunmatik ekran
Kontrol Sistemi: Otonom ısıtma kontrol sistemi V2 (yazılım telif hakkı)
Görüntüleme Sistemi: 15" SD endüstriyel ekran (720P ön ekran)
Hizalama Sistemi: 2 Milyon Piksel SD dijital görüntüleme sistemi, lazerli otomatik optik yakınlaştırma: kırmızı nokta göstergesi
Vakum Adsorpsiyon: Otomatik
Sıcaklık Kontrolü: ±3℃'ye kadar hassasiyetle K-tipi termokupl kapalı çevrim kontrolü
Besleme Cihazı: Hayır
Konumlandırma: Üniversal fikstürlü V-oluk
Kalite kontrol
Muayene için üretim hatlarında QCperson kalıyoruz.
Tüm ürünler teslimattan önce kontrol edilmiş olmalıdır.
Hat içi muayene ve son muayene yapıyoruz.
1. Tüm hammaddeler fabrikamıza ulaştığında kontrol edilir.
2. Üretim sırasında tüm parçalar ve logo ve tüm detaylar kontrol edildi.
3. Üretim sırasında tüm paketleme detayları kontrol edildi.
4. Tüm üretim kalitesi ve paketleme, bittikten sonra son muayenede kontrol edilir.

Q1:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Evet. Makineyi nasıl kullanacağınızı gösteren İngilizce el kitabı ve kılavuz videosu var.
Makineyi çalıştırma sürecinde herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Yurtdışında da yerinde hizmet veriyoruz.
Q2:Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: SMT Makinesi, Alma ve Yerleştirme Makinesi, Yeniden Akış Fırını, Ekran Yazıcısı, SMT Üretim Hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
Q3:Sizin için ne yapabiliriz?
A: Toplam SMT Makineleri ve Çözümü, profesyonel Teknik Destek ve Servis.
Hakkımızda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010'dan beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazanır. .
Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.
Harika insanların ve ortakların NeoDen'i harika bir şirket yaptığına ve İnovasyon, Çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik taahhüdümüzün SMT otomasyonunun her meraklı için her yerde erişilebilir olmasını sağladığına inanıyoruz.
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: otomatik bga rework istasyonu, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
