
Otomatik LED Alma ve Yerleştirme Makinesi
Tanıtım
NeoDen4, bileşen esnekliği, PCB esnekliği ve üretim esnekliğinden oluşan otomatik bir LED alma ve yerleştirme makinesidir.
0201, BGA, QFN montajını destekleyebilen çift CCD kameralar, otomatik raylar, otomatik elektronik besleyiciler ve 4 yerleştirme kafası ile donatılmıştır.
Spot ışıkları
1. Görüş sistemi
2. Dört hassas kafa
3. Otomatik Elektronik Besleyiciler
4. Genel konveyör desteklenir
5. Uzaktan sistem yükseltmesini destekler
6. Endüstriyel PC anakartı
Parametre
makine stili | 4 başlı tek portal |
hizalama | Sahne Vizyonu |
Yerleşim Oranı | Vizyonlu: 4000 |
| Besleyici kapasitesi | Bant Soyma Besleyiciler: 48 (tümü 8 mm) |
| Vizyona sahip bileşen boyutları | En Küçük Bileşen boyutu: 0201 |
| Bileşen Maksimum Yükseklik | 5MM |
| Çözünürlük | X/Y ekseni: 0.01MM Z ekseni: 0.1MM |
| döndürme | +/-180°(360°) |
| Konumlandırma doğruluğu | +/-0,02MM |
| XY tekrarlanabilirliği | +/-0,02MM |
| Yerleşim Alanı | 290x1500mm iç raylı |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
Hakkımızda

Neoden, 10 yıllık' tecrübe etmek. Şimdiye kadar, tüm dünyada 130'dan fazla ülkeye ve 10000+ set makineye ihracat yaptık ve pazarda iyi bir üne kavuştuk. Size sadece yüksek kaliteli makineler tedarik etmekle kalmıyor, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis hizmeti de veriyoruz. İyi eğitimli mühendis size her türlü teknik desteği sağlayacaktır.
Anahtar ürünlerimiz, PCB/LED üretimi için bir SMT hattı monte edebilen pick&place makinesi, reflow fırın ve lehim yazıcısıdır. Herhangi bir ilgi alanınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
NeoDen4 aşırı uzun LED pano yerleşimini destekler, smt konveyör ile bağlanabilir. Bu model aynı zamanda müşteri' kartı panelli PCB iken hatalı kart algılamayı destekler.
Neoden4, birçok farklı denizaşırı bölgeye tedarik edilmiştir, bir İngilizce arayüzümüz, kullanım kılavuzumuz ve profesyonel satış sonrası mühendislerimiz var.



SSS
Q1:Eğitime ne dersin?
C: Operasyon için İngilizce kullanım kılavuzu ve çevrimiçi ders videoları sunuyoruz. Mühendisinizin fabrikamıza gelmesi durumunda yüz yüze eğitim de verilmektedir. Teknik destek ekibimiz, müşterilerden gelebilecek herhangi bir sorun için her zaman hazırdır.
NeoDen, ücretsiz çevrimiçi Q/A ve sorun giderme desteği ve teknik tavsiye hizmeti sunar.
Q2:Bakıma ne dersin?
A: a.Sıcaklık ve nem: sıcaklık aralığı 20℃~26℃, nem aralığı 45~70%.
b.Makineyi çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki doğru talimatlarımızı izleyin.
Q3: Makinelerinizin kalite belgesi var mı?
C: Evet, CE sertifikalarımız ve kendi teknik patentlerimiz var.
Q4:Makineyi özelleştirebilir miyiz?
C: Evet, makine özelleştirilebilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Q5:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: NeoDen'in SMT makinelerinin kullanımı çok kolaydır. Ayrıca size hizmet verecek profesyonel bir denizaşırı teknik destek ekibimiz var.
Popüler Etiketler: Otomatik LED Alma ve Yerleştirme Makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
