
Otomatik Şablon Yazıcısı

Şartname
| Ürün adı | Otomatik şablon yazıcı |
| Maksimum tahta boyutu (X x Y) | 450mm x 350mm |
| Minimum tahta boyutu (X x Y) | 50mm x 50mm |
| PCB kalınlığı | 0,4mm~6mm |
| çarpıtma | Yüzde 1'e eşit veya daha az Diyagonal |
| Maksimum tahta ağırlığı | 3Kg |
| Kurul marjı boşluğu | 3 mm'ye yapılandırma |
| Maksimum alt boşluk | 20 mm |
| Yerden transfer yüksekliği | 900±40mm |
| Aktarım hızı | 1500 mm/sn (Maks) |
| Transfer yörünge yönü | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Makina ağırlığı | Yaklaşık 1000Kg |
Özellik
Standart konfigürasyon

Doğru optik konumlandırma sistemi
Dört yönlü ışık kaynağı ayarlanabilir, ışık yoğunluğu ayarlanabilir, ışık tekdüzedir ve görüntü elde etme daha mükemmeldir;
İyi tanımlama (düzensiz işaret noktaları dahil), kalaylama, bakır kaplama, Altın kaplama, kalay püskürtme, FPC ve farklı renklerde diğer PCB türleri için uygundur.

Baskı ekseni servo sürücüsü
Sıyırıcı Y ekseni, vidalı sürücü ile servo motor sürücüsünü benimser,
doğruluk derecesini, operasyonel kararlılığı iyileştirmek ve hizmet ömrünü uzatmak,
müşterilere iyi bir baskı kontrol platformu sağlamak.

Akıllı silecek sistemi
Akıllı programlanabilir ayar, iki bağımsız doğrudan motor tahrikli silecek,
Dahili hassas basınç kontrol sistemi.

Stencil'de algılama işlevi
Çelik şablonun üzerindeki ışık kaynağını dengeleyerek, CCD, ağın temizlendikten sonra engellenip engellenmediğini hızlı bir şekilde algılamak ve yargılamak ve 2D algılamaya ek olan otomatik temizlemeyi gerçekleştirmek için ağı gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için kullanılır. PCB'nin.

ilgili ürünler
SSS
Q1:Sizden nasıl makine satın alabilirim?
C: (1) Çevrimiçi veya e-posta yoluyla bize danışın.
(2) Nihai fiyat, nakliye, ödeme yöntemi ve diğer koşulları görüşün ve onaylayın.
(3) Size perfroma faturasını gönderin ve siparişinizi onaylayın.
(4) Ödemeyi proforma faturaya konulan yönteme göre yapın.
(5) Ödemenizin tamamını onayladıktan sonra siparişinizi proforma fatura bazında hazırlıyoruz. Ve göndermeden önce yüzde 100 kalite kontrolü.
(6) Siparişinizi ekspres veya hava veya deniz yoluyla gönderin.
Q2: Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Firmamız aşağıdaki ürünlerle ilgilenmektedir:
SMT ekipmanı
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMT nozulları, nozul temizleme makinesi, nozul filtresi
Q3:ADEDI?
A: 1 takım makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanmaktadır.
Hakkımızda



Popüler Etiketler: otomatik şablon yazıcı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



