
Otomatik Dalga Lehimleme Makinası
Özellik
Isıtma Yöntemi: Sıcak Rüzgar
Soğutma yöntemi: Aksiyel fan
Aktarım Yönü: Sol → Sağ
Sıcaklık Kontrolü: PID+SSR
Makine Kontrolü: Mitsubishi PLC+ Dokunmatik Ekran
Akı tankı kapasitesi: Maks 5,2L
Püskürtme Yöntemi: Step Motor+ST-6
Şartname
| Ürün adı | Otomatik Dalga Lehimleme Makinası |
| Dalga | Çift Dalga |
| teneke tank kapasitesi | 180-200KG |
| ön ısıtma | 450mm |
| Dalga yüksekliği | 12 mm |
| PCB Konveyör Yüksekliği | 750±20mm |
| Ön Isıtma Bölgeleri | Oda sıcaklığı-180 ℃ |
| lehim sıcaklığı | Oda Sıcaklığı-300℃ |
| makine boyutu | 1400*1200*1500mm |
| Paket boyutu | 2200*1200*1600mm |
| Aktarım hızı | 0-1.2m/dak |
| Hava kaynağı | 4-7KG/CM212.5L/Dk |
Servisimiz
1. PNP makine alanında daha profesyonel hizmet.
2. Daha iyi üretim yeteneği.
3. Seçmek için çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat.
5. Küçük sipariş mevcut.
6. Hızlı yanıt.
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: Makinemizi satın alan müşteriler, sizin için ücretsiz yükseltme yazılımı sunabiliriz.
Q2:Sizden nasıl makine alabilirim?
C: (1) Çevrimiçi veya e-posta yoluyla bize danışın.
(2) Nihai fiyat, nakliye, ödeme yöntemi ve diğer koşulları görüşün ve onaylayın.
(3) Size perfroma faturasını gönderin ve siparişinizi onaylayın.
(4) Ödemeyi proforma faturaya konulan yönteme göre yapın.
(5) Siparişinizi tam ödemenizi onayladıktan sonra proforma fatura bazında hazırlıyoruz. Göndermeden önce %100 kalite kontrol.
(6) Siparişinizi ekspres veya hava veya deniz yoluyla gönderin.
Q3:Garanti ne durumda?
A: Bir yıl garantiyi destekliyoruz. Zamanında size yardımcı olacağız.
Garanti süresi içinde tüm yedek parçalar sizin için ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010'dan beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazanır. .
Harika insanların ve ortakların NeoDen'i harika bir şirket yaptığına ve İnovasyon, Çeşitlilik ve Sürdürülebilirlik taahhüdümüzün SMT otomasyonunun her meraklı için her yerde erişilebilir olmasını sağladığına inanıyoruz.
30+ kalite kontrol ve teknik destek mühendisleri, 15+ kıdemli uluslararası satış, 8 saat içinde zamanında yanıt veren müşteri, 24 saat içinde profesyonel çözümler sunan.


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: otomatik dalga lehim makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
