BGA Yeniden Akışlı Fırın
NeoDen IN12BGA reflow fırın

Tanım
1. Yüksek hassasiyetli sıcaklık sensörü ile akıllı kontrol, sıcaklık etkili bir şekilde stabilize edilebilir.
2. Akıllı, özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü.
3. Profesyonel ve benzersiz 4 yollu pano yüzey sıcaklığı izleme sistemi, herhangi bir karmaşık elektronik ürünle etkin bir şekilde başa çıkabilen fiili operasyonda zamanında ve kapsamlı veri geri bildirimi verebilir.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen BGA reflow fırın |
| modeli | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6/Aşağı6 |
| Soğutucu fan | üst4 |
| Konveyör Hızı | 50~600 mm/dak |
| Sıcaklık aralığı | Oda sıcaklığı~300℃ |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1℃ |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2℃ |
| Maksimum lehim yüksekliği (mm) | 35mm(PCB kalınlığı dahil) |
| MaxLehim Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk Proses Odası | 1354 mm |
| Elektrik kaynağı | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Özellikleri

12 ısıtma bölgesi
tek tip sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyon havası tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarruflu&amfi; çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

İşlem paneli
Gizli ekran tasarımı
Ulaşım için uygun

Akıllı kontrol sistemi
Özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Zarif görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel

Voltaj gereksinimi 220V;
Elektrik telinin 2,5 mm'den az olmaması gerekir2,' doğrudan 4mm kullanmak daha iyidir2;
(2,5 mm ise2, o zaman sadece bir IN12 Reflow fırın seti ile bağlanabilir, diğer ekipmanların birbirine bağlanmasına izin verilmez.
Makine standart SMT atölyesinde ayarlanmalı, önceki gereksinimleri karşılayamıyorsa' yanıcı ve patlayıcı maddelerden uzak durmalıdır.
Maruz kalan kablo demeti iyi korunmalı, herhangi bir kazaya neden olması durumunda geçit veya bacada maruz kalması yasaklanmalıdır.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1:& #39; nakliye yolu nedir?
C: Bunların hepsi ağır makineler;
kargo gemisi kullanmanızı öneririz. Ancak makineleri tamir etmek için bileşenler, hava taşımacılığı iyi olurdu.
Q2:ADEDI?
A: 1 takım makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanmaktadır.
Q3:Garanti ne durumda?
A: Bir yıl garantiyi destekliyoruz. Zamanında size yardımcı olacağız. Garanti süresi içinde tüm yedek parçalar sizin için ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Hakkımızda

Zhejiang NeoDenTechnology Co., LTD.,2010 yılında kurulan, SMTpick ve yer makinesi, reflow fırın, şablon baskı makinesi, SMT üretim hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi R&amfimiz var; D ekibi ve kendi fabrikamız, kendi zengin deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizden yararlanarak, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazandı.
① 2010 yılında kurulan, 200+ çalışan, 8000+ Sq.m. fabrika
② 30+ kalite kontrol ve teknik destek mühendisleri, 15+ kıdemli uluslararası satış, 8 saat içinde zamanında yanıt veren müşteri, 24 saat içinde profesyonel çözümler sunan


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: bga reflow fırın, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



