Yüksek Hızlı LED Montaj Makinesi
Eyalet kilit laboratuvarları, üniversite laboratuvarları, kişisel elektronik hobileri DIY, büyük şirket' s SMT prototip laboratuvarları, orta parti pcb montaj üretimi için geçerlidir.
Yüksek Hızlı LED Montaj Makinesi NeoDen4, çift kamera, otomatik raylar, otomatik elektronik besleyiciler ve 0201, BGA, QFNand0.8m/1.2m/1.5m LEDstrip'i işlemeye yardımcı olabilecek 4 yerleştirme başlığına sahiptir. Yüksek Hızlı LED Montaj Makinesi NeoDen4, tatmin etmek için en iyi seçimdir. tüm talepleri yüksek hassasiyet, yüksek kapasite, istikrarlı performans ve düşük maliyet. Bu, yalnızca NeoDen için değil, aynı zamanda, yerleştirme doğruluğunu geliştirmek ve PCB montajını sınırlı bir bütçeyle hızlandırmak isteyenler için de büyük bir atılımdır.
Şartname
| Kalem | Yüksek Hızlı LED Montaj Makinesi |
| Kafa Sayısı | 4 |
Yerleşim Oranı (fabrika test koşulu altında) | Vizyon ile: 5000 |
| Vizyonsuz: 7000 | |
| Besleyici kapasitesi | Bant Makarası Besleyiciler: 48 (tümü 8 mm) |
| Titreşimli Besleyiciler: 5 | |
| IC tepsisi kapasitesi | 5 |
| Vizyona sahip bileşen boyutları | En Küçük Bileşen boyutu: 0201 |
| En Büyük Bileşen boyutu: TQFP240 | |
| Bileşen Maksimum Yükseklik | 5 mm |
| Çözünürlük | X/Y ekseni: 0.01 mm |
| Z ekseni: 0.1mm | |
| döndürme | +/-180°(360°) |
| Konumlandırma doğruluğu | +/-0,02 mm |
| XY tekrarlanabilirliği | +/-0,02 mm |
| Uygulanabilir PCB alanı | İç Konveyörlü: 270*1500mm |
| İç Konveyörsüz: 310*400mm | |
| Yerleşim Alanı | Waffle Tepsisi olmadan: 310*1500mm |
| 1 Waffle Tepsisi ile: 140*1500mm | |
| Programlama | Yazılım Otomatik Programlama |
| Manuel Mekanik Programlama | |
| Ana kontrol | GUI |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Güç | 180W |
| Dış boyutlar | makine: 87*68*48cm |
| Ambalaj Boyutu: 94*74*60cm | |
| Ağırlık | Net Ağırlık: 60Kg |
| Brüt Ağırlık: 80 Kg |
Detaylar

Uzaktan sistem yükseltmesini destekler, NeoDenwill ömür boyu teknik servis ve sistem yükseltmesi sağlar.
Küçük-orta üretim, laboratuvar araştırması ve prototip oluşturmaya başlamak isteyen müşteriler için hafif gövde ve istikrarlı kaliteli takım.
Makine ile eşleşen aksesuarlar:
1) Alma ve Yerleştirme Makinesi NeoDen4: 1
2) Nozul: Toplam 6 (CN065=2, CN140=2, CN400=1, CN220=1)
3) 8G Flash Sürücü: 1
4) Güç Kablosu (5M): 1
5) Video eğitim kursu: 1
6) Çift Taraflı Yapışkan Bant: 2
7) Alyan anahtarı Seti: 5
8) Alet Kutusu: 1
9) Makara tutucu standı: 1
10) Titreşim Besleyici: 1
11) Ray Uzatma Parçaları: 4
12) Kullanım Kılavuzu: 1
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: yüksek hızlı led montaj makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek







