Sıcak Hava Akışlı Fırın
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12Sıcak hava yeniden akışlı fırın |
| modeli | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6/Aşağı6 |
| Soğutucu fan | üst4 |
| Konveyör Hızı | 50~600 mm/dak |
| Sıcaklık aralığı | Oda sıcaklığı~300℃ |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1℃ |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2℃ |
| Maksimum lehim yüksekliği (mm) | 35mm(PCB kalınlığı dahil) |
| MaxLehim Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk Proses Odası | 1354 mm |
| Elektrik kaynağı | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlık | 300Kg |
Özellikleri

Enerji tasarrufu ve çevre koruma
Dahili kaynak dumanı filtreleme sistemi, zararlı gazların etkili filtrelenmesi, çevre dostu.
Enerji tasarrufu, düşük güç tüketimi, düşük güç kaynağı gereksinimleri, sıradan sivil elektrik kullanımı karşılayabilir.
İç termostat, çevre dostu ve tuhaf bir kokusu olmayan paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Iç taraflar, ısı kaybını etkili bir şekilde önlemek için yalıtım pamuğu ile donatılmıştır.

Akıllı kontrol sistemi
Akıllı, özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü.
Profesyonel ve benzersiz 4 yollu pano yüzey sıcaklığı izleme sistemi.
Çalışma sürecinde kolay yükleme için 40 çalışma dosyası saklanabilir.
PCB lehimleme sıcaklık eğrisi, gerçek zamanlı ölçüme dayalı olarak görüntülenebilir.

Zarif görünüm
Üst düzey kullanım ortamıyla daha uyumlu.
Hafif, minyatür, profesyonel endüstriyel tasarım, esnek uygulama alanı, daha kullanıcı dostu.
Kırmızı, sarı ve yeşil alarm fonksiyonlu güzel ve zarif gösterge tasarımı.
Gizli ekran tasarımı ulaşım için uygundur, kullanımı kolaydır.

Kullanımı daha güvenli
Üst sıcaklık kapağı açıldıktan sonra otomatik olarak sınırlandırılır,
Operatörler için kişisel güvenliği etkin bir şekilde sağlamak.
Sıcaklık eğrisi
Sıcaklık sensörünü SENSÖR KONNEKTÖRÜ'ne bağlayın, sensörü PCB'ye bağlayın,
ve ardından"başlat" Sıcaklık eğrisini elde etmek için PCB fırına yerleştirildikten sonra eğri ayar arayüzündeki düğme,
& quot;durdur" sıcaklık eğrisinin oluşturulmasını duraklatmak için"temizle" Sıcaklık eğrisi kaydını silmek için
& quot;kırmızı, yeşil, sarı ve mavi" alt tablo, aynı renge karşılık gelen dört arayüz üzerindeki sensörün gerçek zamanlı sıcaklığını temsil eder.
Önlemler
Servisimiz
Size sadece yüksek kaliteli pnp makinesi tedarik etmek için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis sağlamak için de iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin sorularına ve sorularına 8 saat içinde cevap verebilir.
Hem iş günü hem de tatil günlerinde 24 saat içerisinde profesyonel çözümler sunulabilmektedir.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlgili ürünler
![]() | ![]() | ![]() |
| Şablon yazıcısı FP2636 | Alma ve yerleştirme makinesi K1830 | konveyör |
Q1:Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: SMT Makinesi, Alma ve Yerleştirme Makinesi, Yeniden Akış Fırını, Ekran Yazıcısı, SMT Üretim Hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
Q2:Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Şirketimiz aşağıdaki ürünlerle ilgilenmektedir:
SMT ekipmanı
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMTnozullar, nozul temizleme makinesi, nozul filtresi
Q3:ADEDI?
A: 1 takım makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanmaktadır.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: sıcak hava reflow fırın, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek








