J08 SMT Konveyör
J08 SMT Konveyör
SMT Konveyör Uygulaması
1. Harici PCB SMT konveyörü, PCB ekipmanlarını birbirine bağlamak, herhangi bir elektronik ürün geliştirme sürecinin kalite analiz sürecinde görsel muayene aşaması için kullanılır veya hatta Manuel PCB montajında veya PCB arabelleğe alma İşlevlerinde kullanılabilir.
2. SMT Konveyör operatörün PCB'yi alma ve yerleştirme makinesinden fırına otomatik olarak aktarmasını sağlayabilir.
3. Operatör lehimlemeden önce PCB yerleşimini kontrol etmek için taşımayı durdurmak amacıyla duraklatma tuşuna basabilir.
Özellikler
1. Genişliğin hassas ayarlanması
2. Sorunsuz çalışır, PCB sıkışmaz.
3. Hız ayarlanabilir
Parametre
| İsim | J08 SMT Konveyör |
| Güç kaynağı | Tek Fazlı 220V 50/60HZ 100W |
| Konveyör Uzunluğu | 80 santim |
| Taşıma bandı | ESD kayışı |
| Taşıma hızı | 0.5 ila 400mm/dak |
Şartname
| Paketleme Boyutu | 870*720*240mm |
| PCB'nin mevcut genişliği | 30-300mm |
| PCB'nin mevcut uzunluğu | 50-320mm |
| Ağırlık (kg) | 49 |
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

Garanti
J08 SMT Konveyör, satın alma tarihinden itibaren 1 yıllık garanti süresine ve ömür boyu servis desteğine sahiptir ve ayrıca uzun vadeli fabrika fiyatına tedarik imkanına sahiptir.
Çevrimiçi soru-cevap ve sorun giderme desteği ile teknik danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.
Hakkımızda
Fabrika



NeoDen 10 yıllık tecrübesiyle güvenilir bir üreticidir.
Şu ana kadar 130'dan fazla ülkeye ve dünya çapında 10000+ takım makineye ihracat yaptık ve pazarda iyi bir itibar oluşturduk.
Sadece size yüksek kaliteli makineler sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mükemmel satış sonrası hizmeti de sunabileceğimiz iyi bir konumdayız.
İyi eğitilmiş mühendisimiz size her türlü teknik desteği sağlayacaktır.
Sertifikasyon

Sergi






Popüler Etiketler: J08 SMT Konveyör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek

