LED Yüksek Hızlı Alma ve Yerleştirme Makinesi
NeoDenL460'ın üretimi durduruldu. Yükseltme mi arıyorsunuz?
NeoDen9'u keşfedin- ihtiyaçlarınız için ideal seçim olan daha güçlü ve üstün bir alternatif.
Alma ve yerleştirme makinesi NeoDenL460LED montaj üretimi için özel olarak tasarlanmıştır, uçan görüş kamerasına ve ayrıca elektronik akıllı besleyiciye sahiptir, toplu led pano üretimi için üretilmiştir; Hız maksimum. 18000cph (optimum) ve 4 püskürtme başlığıyla; 0603'ten 12x12mm'ye kadar destek.
| Modeli | NeoDenL460 |
| Makine stili | 4 nozül başlıklı çift portal |
| Yerleşim oranı | 18000 cph (optimum) |
| Besleyici kapasitesi | 12 (hepsi 8 mm ise) |
| Bileşen mevcut | en küçük 0603 inç |
| En büyük 12x12mm | |
| Maksimum yükseklik 5 mm | |
| Z ekseni hareket yüksekliği | 10 mm |
| Döndürme | +/-180 derece |
| Yerleştirme doğruluğu | +/- 0.1mm |
| Maksimum PCB boyut | 380*1200mm |
| Elektrik temini | 110v/ 220v |
| Güç | 230w |
| Dış boyutlar (mm) | Makine boyutu: 1780x900x600 |
| Ambalaj boyutu: 1780x900x 1180 | |
| KB. 110KG | |
| GW. 150KG |
1. Akıllı besleyici:
Yüksek-hassas tasarım
Son derece-sorunsuz elektronik çalıştırma ve bant ilerlemesi
Besleyici takıldığında benzersiz kimlikler ilgili besleyici verilerine erişir
Tam kapsamlı besleyici boyutları
2. Çift portal 4 kafa sistemi
Üretim süresini azaltmak için eşzamanlı toplama
3. Uçan görüş
Anında görüş sistemi, kafanın yerleştirme konumuna hareketi sırasında LQFP80'e kadar olan parçaları denetler.
Makinenin hızı düşürmeden konumu güncellemesine izin verin, ancak maksimum doğruluk ve kararlılığı koruyun
4.Entegre Denetleyici
Daha istikrarlı performans ve bakımı daha kolay.
Hızın 13000cph'ye ulaşabildiği LED smt üretim hattı önerilir
Smt hattı için önerilen farklı serilerimiz var:
1. küçük bütçe sınırı - özellikle laboratuvarlardaki kişisel pcba/prototip için
2. yüksek hassasiyetli hat - üniversite eğitiminde veya orta seri pcba üretiminde popüler
3. yüksek hızlı hat - led montajı için
Neoden 10 yıllık tecrübeye sahip güvenilir bir üreticidir. Şu ana kadar 130'dan fazla ülkeye ve tüm dünyada 10000+ makine setine ihracat yaptık ve pazarda iyi bir itibar kazandık. Size yalnızca yüksek-kaliteli makineler sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda mükemmel-satış sonrası hizmeti de sağlıyoruz. İyi-eğitimli mühendis size her türlü teknik desteği sağlayacaktır.
Hangzhou NeoDen Technology Co, Ltd
Popüler Etiketler: led yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan satış
Soruşturma göndermek






