NeoDen Hava Akışlı Fırın

Tanım
1. Kontrol sistemi, yüksek entegrasyon, zamanında yanıt, düşük arıza oranı ve uygun bakım özelliklerine sahiptir.
2. Çalışma işlemi sırasında kolay yükleme için 40 çalışma dosyası saklanabilir.
3. PCB lehimleme sıcaklık eğrisi, gerçek zamanlı ölçüme dayalı olarak görüntülenebilir.
4. Hafif, minyatür, profesyonel endüstriyel tasarım, esnek uygulama alanı, daha kullanıcı dostu.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen hava akışlı fırın |
| modeli | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6 / Aşağı6 |
| Soğutucu fan | üst4 |
| Konveyör Hızı | 50-600 mm/dak |
| Sıcaklık aralığı | Oda sıcaklığı-300 derece |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1 derece |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2 derece |
| Maksimum lehim yüksekliği (mm) | 35mm(PCB kalınlığı dahil) |
| Maksimum Lehimleme Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk Proses Odası | 1354 mm |
| Elektrik kaynağı | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlık | 300Kg |
Özellikler

12 ısıtma bölgesi
tek tip sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyon havası tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarrufu ve Çevre Dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

İşlem paneli
Gizli ekran tasarımı
Ulaşım için uygun

Akıllı kontrol sistemi
Özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Zarif görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel
Servisimiz
1. PNP makine alanında daha Profesyonel hizmet.
2. Daha iyi üretim yeteneği.
3. Seçmek için çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat.
5. Küçük sipariş mevcut.
6. Hızlı yanıt.
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1: Teklifi ne zaman alabilirim?
Sorgunuzu aldıktan sonra genellikle 8 saat içinde teklif veririz.
Fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bize bildirin, böylece soruşturma önceliğinizi dikkate alacağız.
Q2: Fabrikanız havalimanından ve tren istasyonundan ne kadar uzakta?
C: Havaalanından arabayla yaklaşık 2 saat ve tren istasyonundan yaklaşık 30 dakika.
Seni alabiliriz.
Q3: Satış sonrası hizmetiniz var mı?
C: Evet, iyi satış sonrası hizmet, müşteri şikayetini ele alma ve müşteriler için sorunları çözme.
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yılından bu yana çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makinelerinin imalatını ve ihracatını yapmaktadır. Kendi zengin, deneyimli Ar-Ge ve iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerinden büyük itibar kazanır.
Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.
① Dünya çapında 10000'den fazla başarılı müşteri
② Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da 30'dan fazla Global Temsilci
③ Ar-Ge Merkezi: 25'ten fazla profesyonel Ar-Ge mühendisi ile 3 Ar-Ge departmanı


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: neoden hava reflow fırın, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



