Yeniden Akıtma Fırın Makinesi
NeoDen IN12Yeniden akışlı fırın makinesi

şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12Yeniden akışlı fırın makinesi |
| model | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Yukarı6 / Aşağı6 |
| Soğutma Fanı | Üst4 |
| Konveyör Hızı | 50 ~ 600 mm / dk |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı ~300°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1°C |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2°C |
| Maksimum lehimleme yüksekliği(mm) | 35mm (PCB kalınlığı içerir) |
| Maksimum Lehim Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk İşlem Odası | 1354mm |
| Elektrik Temini | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isıtıcı Süresi | 30 dk |
| Net Ağırlık | 300Kgs |
Özellik
![]() | Enerji tasarrufu ve çevrenin korunması Dahili kaynak dumanı filtreleme sistemi, zararlı gazların etkili filtrasyonu, çevre dostu. Enerji tasarrufu, düşük güç tüketimi, düşük güç kaynağı gereksinimleri, sıradan sivil elektrik kullanımı karşılayabilir. dahili termostat, çevre dostu ve tuhaf bir kokusu olmayan paslanmaz çelikten yapılmıştır. |
Akıllı kontrol sistemi Akıllı, özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü. Profesyonel ve benzersiz 4 yönlü yüzey sıcaklığı izleme sistemi. PCB lehimleme sıcaklık eğrisi gerçek zamanlı ölçüme göre görüntülenebilir. | ![]() |
![]() | Zarif görünüm Üst düzey kullanım ortamına daha uygun. Hafif, minyatürleştirme, profesyonel endüstriyel tasarım, esnek uygulama sitesi, daha kullanıcı dostu. Kırmızı, sarı ve yeşil alarm fonksiyonu ile güzel ve zarif gösterge tasarımı. |
Kullanımı daha güvenli Üst sıcaklık kapağı açıldıktan sonra otomatik olarak sınırlanır, operatörler için kişisel güvenliği etkin bir şekilde sağlamak. | ![]() |
Hizmetimiz
Biz sadece yüksek kaliteli pnp makinesi, aynı zamanda mükemmel satış sonrası hizmet sağlamak için iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size herhangi bir teknik destek sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin sorularını ve sorularını 8 saat içinde yanıtlayabilir.
Hem iş günü hem de tatil günleri 24 saat içinde profesyonel çözümler sunulabilir.
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmek için çekinmeyin.

S1:İlk defa böyle bir makine kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve rehber videomuz var. Hala sorunuz varsa, pls e-posta / skype / whatapp / telefon / trademanager çevrimiçi hizmeti ile bize ulaşın.
S2:Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Firmamız aşağıdaki ürünlerde anlaşma:
SMT ekipmanları
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMT nozüller, nozül temizleme makinesi, nozül filtresi
S3:Moq mu?
A: 1 set makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanır.
Hakkımızda



NeoDen hakkında hızlı gerçekler:
①2010 yılında kurulan, 200+ çalışan, 8000+ Sq.m. fabrika
②NeoDen ürünleri: Akıllı serisi PNP makinesi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, ,NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, yeniden akış fırını IN6, IN12, Lehim macunu yazıcı FP2636, PM3040
③Dünya çapında başarılı 10000'den fazla müşteri
④Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da kapsanan 30'dan fazla Küresel Ajan
⑤Ar-Ge Merkezi: 25'den fazla profesyonel Ar-Ge mühendisi ile 3 Ar-Ge departmanı
⑥CE ile listelendi ve 50'den fazla patent aldı
(7) 30+ kalite kontrol ve teknik destek mühendisleri, 15+ üst düzey uluslararası satış, 8 saat içinde zamanında müşteri yanıt, 24 saat içinde profesyonel çözümler

İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmek için çekinmeyin.
Popüler Etiketler: yeniden akış fırın makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek






