Reflow Fırın Lehimleme
NeoDen IN12Reflow Fırın Lehimleme
Özellik
1. Yüksek hassasiyetli sıcaklık sensörü ile akıllı kontrol, sıcaklığı etkili bir şekilde sabitleyebilir.
2. PCB lehimleme sıcaklık eğrisi gerçek zamanlı ölçüme göre görüntülenebilir.
3. Hafif, minyatür, profesyonel endüstriyel tasarım, esnek uygulama alanı, daha kullanıcı dostu.
4. Yüksek hassasiyetli profil teknolojisinden üretilen örgü dişli ve benzersiz destek yapısı, PCB'nin geri akış bölgelerindeki titreşimini etkili bir şekilde azaltabilir ve 0201 gibi küçük boyutlu bileşenlerin ve BGA/QFP/QFN gibi karmaşık yongaların kaynaklanmasıyla kolayca başa çıkabilir.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12 Reflow Fırın Lehimleme |
| Örnek | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6 / Alt6 |
| Soğutma Fanı | Üst4 |
| Konveyör Hızı | 50-600 mm/dak |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı-300 derece |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1 derece |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2 derece |
| Maksimum lehimleme yüksekliği (mm) | 35mm (PCB kalınlığı dahil) |
| Maksimum Lehimleme Genişliği (PCB Genişliği) | 350 milyon |
| Uzunluk İşlem Odası | 1354 mm |
| Elektrik Temini | AC 220v/tek faz |
| Makine Boyutu | U2300mm×G650mm×Y1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Özellikler

12 ısıtma bölgesi
Tekdüze sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol hassasiyeti

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyonlu hava tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

Operasyon paneli
Gizli ekran tasarımı
Taşımaya elverişli

Akıllı kontrol sistemi
Özel olarak geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Şık görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel
İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

SSS
Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: Makinemizi satın alan müşterilerimize, ücretsiz yazılım yükseltmeleri sunabiliyoruz.
Q2:Sizden makineyi nasıl satın alabilirim?
A: (1) Bize çevrimiçi olarak veya e-posta yoluyla danışın.
(2) Son fiyatı, nakliyeyi, ödeme yöntemini ve diğer şartları müzakere edin ve onaylayın.
(3) Size performans faturasını göndereceğiz ve siparişinizi onaylayacağız.
(4) Ödemeyi proforma faturada belirtilen yönteme göre yapın.
(5) Tam ödemenizi onayladıktan sonra proforma fatura açısından siparişinizi hazırlıyoruz. Ve göndermeden önce %100 kalite kontrolü yapıyoruz.
(6) Siparişinizi ekspres kargo, hava yolu veya deniz yolu ile gönderin.
Hakkımızda
fabrika



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yılından bu yana çeşitli küçük alma ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin deneyimli Ar-Ge'mizden ve iyi eğitimli üretimimizden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük bir itibar kazanmıştır.
130'dan fazla ülkede küresel varlığıyla NeoDen PNP makinelerinin mükemmel performansı, yüksek doğruluğu ve güvenilirliği onları Ar-Ge, profesyonel prototipleme ve küçük ila orta ölçekli seri üretim için mükemmel hale getirir. Tek noktadan SMT ekipmanının profesyonel çözümünü sağlıyoruz.
sergi






sertifikasyon

İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: reflow fırın lehimleme, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek






