Reflow SMT Makinesi
NeoDenReflow SMT Makinesi
Özellik
1. Isıtma modülünün benzersiz tasarımı, yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu, termal kompanzasyon alanında düzgün sıcaklık dağılımı, yüksek termal kompanzasyon verimliliği ve düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir.
2. B örgü kayışının özelliklerine dayalı özel olarak geliştirilmiş tahrik motoru, homojen hız ve uzun ömür sağlar.
3. Üst sıcaklık kapağı açıldığında otomatik olarak sınırlandırılır ve operatörlerin kişisel güvenliğini etkin bir şekilde sağlar.
4. Örgü zincir ile konveyör arasında doğrudan bağlantıyı gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanmış PCB kılavuz cihazı.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12 Reflow SMT Makinesi |
| Örnek | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6 / Alt6 |
| Soğutma Fanı | Üst4 |
| Konveyör Hızı | 50-600 mm/dak |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı-300 derece |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1 derece |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2 derece |
| Maksimum lehimleme yüksekliği (mm) | 35mm (PCB kalınlığı dahil) |
| Maksimum Lehimleme Genişliği (PCB Genişliği) | 350 milyon |
| Uzunluk İşlem Odası | 1354 mm |
| Elektrik Temini | AC 220v/tek faz |
| Makine Boyutu | U2300mm×G650mm×Y1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Detaylar

12 ısıtma bölgesi
Tekdüze sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol hassasiyeti

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyonlu hava tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

Operasyon paneli
Gizli ekran tasarımı
Taşımaya elverişli

Akıllı kontrol sistemi
Özel olarak geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Şık görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel
Hizmetimiz
Ürün talimatlarını sağlayın.
YouTube video eğitimleri.
Deneyimli satış sonrası teknisyenleri, 7/24 online servis.
Kendi fabrikamız ve SMT sektöründe 10 yılı aşkın tecrübemizle.
Müşterilerimize en uygun maliyetli ürünleri sunabiliyoruz.
İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

SSS
Q1. Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Firmamız aşağıdaki ürünlerin ticaretini yapmaktadır:
SMT ekipmanları
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMT nozulları, nozul temizleme makinası, nozul filtresi.
Q2. Bu makineleri kullanmak zor mu?
A: Hayır, hiç de zor değil.
Daha önceki müşterilerimiz için makinelerin kullanımını öğrenmek için en fazla 2 gün yeterlidir.
Q3. Makineyi özelleştirebilir miyiz?
A: Elbette.
Tüm makinelerimiz özelleştirilebilir.
Hakkımızda
Fabrika



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yılından bu yana çeşitli küçük alma ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin deneyimli Ar-Ge'mizden ve iyi eğitimli üretimimizden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük bir itibar kazanmıştır.
Küresel ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonellik ve etkili teknik destek sunmak için en iyi ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.
Harika insanların ve ortakların NeoDen'i harika bir şirket yaptığına ve Yenilik, Çeşitlilik ve Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın SMT otomasyonunun her yerdeki her hobici için erişilebilir olmasını sağladığına inanıyoruz.
sergi






sertifikasyon

İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: reflow smt makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek




