SMD Reflow Lehimleme
NeoDen IN12 SMD Reflow Lehimleme
Detay
-
Dahili kaynak dumanı filtreleme sistemi, zararlı gazların etkili bir şekilde filtrelenmesi, şık görünümü ve çevre dostu olması, üst düzey kullanım ortamına daha uygundur.
-
Sıcak hava konveksiyonu, mükemmel lehimleme performansı.
-
Yüksek hassasiyetli sıcaklık sensörü ile akıllı kontrol, sıcaklığı etkili bir şekilde sabitleyebilir.
-
Akıllı, özel olarak geliştirilen akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12 SMD reflow lehimleme |
| Örnek | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6 / Alt6 |
| Soğutma Fanı | Üst4 |
| Konveyör Hızı | 50-600 mm/dak |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı-300 derece |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1 derece |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2 derece |
| Maksimum lehimleme yüksekliği | 35mm (PCB kalınlığı dahil) |
| Maksimum Lehimleme Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk İşlem Odası | 1354 mm |
| Elektrik Temini | AC 220v/tek faz |
| Makine Boyutu | U2300mm×G650mm×Y1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Özellikler

12 Isıtma Bölgesi
Tekdüze sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol hassasiyeti

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyonlu hava tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

Operasyon paneli
Gizli ekran tasarımı
Taşımaya elverişli

Akıllı kontrol sistemi
Özel olarak geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Şık görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel
Hizmetimiz
-
Ambalaj ve baskı ürünleri ihracatı alanında daha profesyonel hizmet.
-
Daha iyi üretim kabiliyeti.
-
Seçebileceğiniz çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
-
Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat.
-
Küçük siparişler de mevcuttur.
-
Hızlı cevap.
-
Daha güvenli ve hızlı ulaşım.
İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

SSS
Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: Makinemizi satın alan müşterilerimize, ücretsiz yazılım yükseltmeleri sunabiliyoruz.
Q2:Garanti durumu nasıl?
C: NeoDen4 için 2 yıl, diğer tüm modeller için 1 yıl garantimiz var, satış sonrası destek ömür boyu devam ediyor.
Q3:Bu tür bir makineyi ilk defa kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
A: Evet. Makinenin nasıl kullanılacağını gösteren İngilizce kullanım kılavuzu ve rehber videosu mevcuttur.
Makinenin çalıştırılması sürecinde herhangi bir şüpheniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Yurt dışı yerinde servis hizmetimiz de bulunmaktadır.
Hakkımızda
Fabrika

Sergi

Sertifikasyon

İhtiyacınız olması halinde daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smd reflow lehimleme, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek




