
SMD Şablon Yazıcı
tarif
Özellik
1. PC kontrolü, dokunmatik ekran ve menü çalışma arayüzü.
2. Kazıyıcının basıncı ayarlanabilir. Kazıyıcının çelik ızgara üzerindeki basıncı, kazıyıcının uzunluğuna göre ayarlanabilir.
3. PCB, temel delik, taban tarafı, hem taban deliği hem de taban tarafı ve şablon yerelleştirme ile lokalize edilebilir ve sabitlenebilir.
4. Dokunmatik ekranda zaman görüntülenebilir ve yazdırma süresinin sayısı kaydedilebilir.
5. Sol ve sağdaki sıyırıcı hızı ayarlanabilir ve acil durumlarda durdurulabilir.
şartname
| Ürün adı | SMD kalıp yazıcı |
| PCB boyut karışımı | 400 * 240mm |
| Yazdırma alanı | 500 * 320mm |
| Çerçeve boyutu | L(550-650)*W(370-470) |
| Yazdırma/yineleme doğruluğu | +/-0,2 mm |
| PCB kalınlığı | 0.2-2.0mm |
| Hava kaynağı | 4-6kg/cm2 |
| güç kaynağı | AC220V 50HZ |
| boyut | L 800*W 700*H 1700 (mm) |
| Ambalaj boyutu | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Şey

PCB'yi ayarlama ve düzeltme

Kalıp konumunu ayarlama

Kalıp üzerine konulan lehim macunu

İşi yapıştırmaya başla

Lehim yapıştırma durumunu denetleme
Kalite kontrol
Üretim hatlarında QC kişisinin denetime kalmasını istiyoruz.
Teslimat öncesi tüm ürünler kontrol edilmiş olmalıdır.
Satır içi muayene ve son kontrol yapıyoruz.
1. Fabrikamıza ulaştığında tüm hammadde kontrol edildi.
2. Tüm parçalar ve logo ve üretim sırasında kontrol edilen tüm detaylar.
3. Tüm ambalaj detayları üretim sırasında kontrol edilir.
4. Tüm üretim kalitesi ve ambalaj bittikten sonra son muayene kontrol.


S1:Senden nasıl makine alabilirim?
A: (1) Bize çevrimiçi veya e-posta ile danışın
(2) Müzakere ve nihai fiyat onaylamak, nakliye, ödeme yöntemi ve diğer koşullar
(3) Size perfroma faturasını gönderin ve siparişinizi onaylayın
(4) Proforma nvoice üzerine konulan yönteme göre ödeme yapın
(5) Biz tam ödeme onayladıktan sonra proforma fatura açısından sipariş hazırlamak. Ve nakliyeden önce% 100 kalite kontrolü
(6) Siparişinizi ekspres veya hava yoluyla veya deniz yoluyla gönderin.
S2:Moq mu?
A: 1 set makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanır.
S3:Makineyi özelleştirebilir miyiz?
A: Tabii ki. Tüm makinelerimiz özelleştirilebilir.
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd üretim ve 2010 yılından bu yana çeşitli küçük pick and place makineleri ihraç edilmiştir. Kendi zengin deneyimli Ar-Ge'mizden, iyi eğitimli üretimimizden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerinden büyük ün kazanır.
(1) 2010 yılında kurulan, 200+ çalışan, 8000+ Metrekare.m. fabrika
(2) NeoDen ürünleri: Akıllı serisi PNP makinesi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, yeniden akış fırını IN6, IN12, Lehim macunu yazıcı FP2636, PM3040
(3) Dünya çapında başarılı 10000' den fazla müşteri


İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmek için çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smd şablon yazıcı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
