SMT AOI
SMT AOI

Tanım
Detay
| Ürün adı | SMT AOI |
| PCB Kalınlığı | 0,6 mm~6 mm |
| Maks. PCB Boyutu (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. PCB Boyutu (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Maks. Alt Boşluk | 50 mm |
| Maks. Üst Boşluk | 35 mm |
| Hareket hızı | 1500mm/Sn(Maks) |
| Yerden iletim yüksekliği | 900±30mm |
| İletim Yöntemi | Tek Aşamalı Şerit |
| PCB sıkma yöntemi | Kenar kilitleme alt tabaka sıkıştırma |
| Ağırlık | 750Kg/850Kg |
Özellik
İçeriğin İncelenmesi:
Eksik parçalar, yanlış hizalama, eğik ayaklar, sanal lehimleme, ofset, kutup ters çevirme, mezar taşı, köprüleme, daha az kalay, yüzer pimler, bükülmüş pimler vb.
İşletim sistemi
Windows 10Profesyonel Sürüm 64 bayt
Yüksek Hassasiyet
Çoklu yazılım analiz yöntemleri, çoklu uygulama modları, yüksek hassasiyetli hareket sistemi
Yüksek verim
Bir bakım iş istasyonu, tam otomatik süreç yönetimi ve kontrolünü gerçekleştirmek için birden fazla çevrimiçi makinenin algılama verilerini onaylar
Servisimiz
Size sadece yüksek kaliteli pnp makinesi tedarik etmek için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis sağlamak için de iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin soru ve sorularına 8 saat içinde cevap verebilir, hem iş günü hem de tatil günlerinde 24 saat içinde profesyonel çözümler sunulabilir.
Tek elden SMT montaj üretim hattı sağlayın

ilgili ürünler
SSS
Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: makinemizi satın alan müşteriler, sizin için ücretsiz yükseltme yazılımı sunabiliriz.
Q2:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve kılavuz videomuz var. Hala sorunuz varsa, lütfen bize e-posta/skype/whatapp/telefon/trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
Q3:Sizin için ne yapabiliriz?
A: Toplam SMT Makineleri ve Çözümü, profesyonel Teknik Destek ve Servis.
Sertifikalarımız

Fabrikamız

2010 yılında kurulan Hangzhou NeoDenTechnology Co., LTD., SMTpick ve yer makinesi, reflow fırın, şablon baskı makinesi, SMT üretim hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi R&amfimiz var; D ekibi ve kendi fabrikamız, kendi zengin deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizden yararlanarak, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazandı.
Bu on yılda, tüm dünyada iyi satılan NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 ve diğer SMT ürünlerini bağımsız olarak geliştirdik. Şimdiye kadar 10.000 adetten fazla makine sattık ve bunları dünya çapında 130'dan fazla ülkeye ihraç ederek piyasada iyi bir üne kavuştuk. Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortağımızla işbirliği yapıyoruz.
Popüler Etiketler: smt aoi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek






