
SMT Çevrimiçi SPI Makinesi
Şartname
| Ürün adı | SMT Çevrimiçi SPI Makinesi |
| modeli | ND S1 |
| bakış açısı | 48mm*40mm (20 μm) |
| Çerçeve başına işlem süresi | & lt;0.7s |
| Maksimum test yüksekliği | 400 μm |
| Lehim kapsamı | 0,2 mm×0,2 mm~12 mm×12 mm |
| Yükseklik algılama hassasiyeti | 1 μm |
| Tekrar tekrar (hacim, alan, yükseklik) | & lt;1 µm |
| Dış boyutlar | L1090*W1290*H1534mm |
| Ağırlık | 750kg |
Yazılım sistemi:
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Tanımlama sistemi:
Özellik: 3D tarama kamerası (çift isteğe bağlıdır)
Çalıştırma arayüzü: Grafik programlama, kullanımı kolay, Çince ve İngilizce sistem geçişi
Arayüz: 2D AND ve 3D gerçek renkli görüntü
MARK: 2 commom işareti noktası seçilebilir
2) Program: Gerber, CAD girişi, çevrimdışı ve manuel programı destekler
Servisimiz
1. PNP makine alanında daha profesyonel hizmet
2. Daha iyi üretim yeteneği
3. Seçmek için çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat
5. Küçük sipariş mevcut
6. Hızlı yanıt
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım

Q1: Seri üretim için kurşun zamanı ne olacak?
A: seri üretim için 15-30 iş günü.
Miktarınıza bağlıdır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Q2:Paketleme ve taşıma şeklinin değiştirilmesini talep edebilir miyim?
C: Evet, isteğinize göre paketleme ve nakliye şeklini değiştirebiliriz.
Ancak bu dönemde ortaya çıkan masrafları ve spreadleri kendi üstlenmek zorundasınız.
Q3: Rakiplerinize kıyasla avantajınız nedir?
C: (1). Kalifiye Üretici
(2). Güvenilir Kalite Kontrol
(3). Rekabetçi fiyat
(4). Yüksek Verimli çalışma (24*7 saat)
(5). Tek noktadan servis
Hakkımızda



① 2010 yılında kurulan, 200+ çalışan, 8000+ Sq.m. fabrika
② NeoDen ürünleri: Akıllı seri PNP makinesi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow fırın IN6, IN12, Lehim pastası yazıcısı FP2636, PM3040
③ CE ile listelenmiştir ve 50+ patent almıştır
④ 30+ kalite kontrol ve teknik destek mühendisleri, 15+ kıdemli uluslararası satış, 8 saat içinde zamanında yanıt veren müşteri, 24 saat içinde profesyonel çözümler sunan
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt çevrimiçi spi makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
