SMT Reflow Lehimleme Fırını
NeoDen IN12SMT reflow lehimleme fırını

Şartname
| Ürün adı | SMT reflow lehimleme fırını |
| modeli | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6/Aşağı6 |
| Soğutucu fan | üst4 |
| Konveyör Hızı | 50~600 mm/dak |
| Sıcaklık aralığı | Oda sıcaklığı~300℃ |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1℃ |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2℃ |
| Maksimum lehim yüksekliği (mm) | 35mm(PCB kalınlığı dahil) |
| MaxLehim Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk Proses Odası | 1354 mm |
| Elektrik kaynağı | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Özellikleri
![]() | Enerji tasarrufu ve çevre koruma Dahili kaynak dumanı filtreleme sistemi, zararlı gazların etkili filtrelenmesi, çevre dostu. Enerji tasarrufu, düşük güç tüketimi, düşük güç kaynağı gereksinimleri, sıradan sivil elektrik kullanımı karşılayabilir. İç termostat, çevre dostu ve tuhaf bir kokusu olmayan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Iç taraflar, ısı kaybını etkili bir şekilde önlemek için yalıtım pamuğu ile donatılmıştır. |
Akıllı kontrol sistemi Akıllı, özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü. Profesyonel ve benzersiz 4 yollu pano yüzey sıcaklığı izleme sistemi. Çalışma sürecinde kolay yükleme için 40 çalışma dosyası saklanabilir. PCB lehimleme sıcaklık eğrisi, gerçek zamanlı ölçüme dayalı olarak görüntülenebilir. | ![]() |
![]() | Zarif görünüm Üst düzey kullanım ortamıyla daha uyumlu. Hafif, minyatür, profesyonel endüstriyel tasarım, esnek uygulama alanı, daha kullanıcı dostu. Kırmızı, sarı ve yeşil alarm fonksiyonlu güzel ve zarif gösterge tasarımı. Gizli ekran tasarımı ulaşım için uygundur, kullanımı kolaydır. |
Kullanımı daha güvenli Üst sıcaklık kapağı açıldıktan sonra otomatik olarak sınırlandırılır, Operatörler için kişisel güvenliği etkin bir şekilde sağlamak. | ![]() |
Kurulum Dikkat
♦ Voltaj gereksinimi 220V.
♦ Elektrik kablosunun 2,5 mm2'den az olmaması gerekir, doğrudan 4 mm2 kullanmak daha iyidir (Eğer2.5mm2, o zaman sadece bir IN12 Reflow fırın seti, diğer ekipman ile bağlanabilirbirbirine bağlanmasına izin verilmeyecektir.
♦ Makine standart SMT atölyesinde ayarlanmalı, yanıcı maddelerden uzak durmalıdır.ve önceki gereksinimleri karşılayamazsa patlayıcı.
♦ Açıkta kalan kablo demeti iyi korunmalı, geçitte açığa çıkmamalı veyaHerhangi bir kazaya neden olması durumunda baca.
Göstergelerin Durumu
Kapağın üstünde üç renkli ışık vardır, tüm bölgelerin olup olmadığını belirtmek için kullanılır.sıcaklık iyi ayarlanmış sıcaklığa ulaştı. Tüm sıcaklık ulaştığındasıcaklığı iyi ayarlamak için gösterge yeşil renkte yanar; Isınma durumundayken,gösterge sarı olarak yanıp sönecektir; Sadece fırın kapalıyken (flaşsız)veya herhangi bir arızada (flaş durumunda) kırmızı olarak gösterilecektir.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlgili ürünler
![]() | ![]() | ![]() |
| Şablon yazıcısı FP2636 | Alma ve yerleştirme makinesi K1830 | konveyör |
SSS
S1: Nasıl öderim?
C: Arkadaşım, birçok yol var. T/T (bunu tercih ediyoruz), Western Union, PayPal, favorinizi seçin.
S2: Bu makineleri kullanmak zor mu?
C: Hayır, hiç de zor değil. Daha önceki müşterilerimiz için makineleri çalıştırmayı öğrenmek için en fazla 2 gün yeterlidir.
Q3:ADEDI?
A: 1 takım makine, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanmaktadır.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt reflow lehimleme fırını, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek










