
SMT X Ray Muayene Makinesi
Şartname
| Ürün adı | SMT X Ray Muayene Makinesi |
| modeli | ND 56X |
| voltaj aralığı | 40-90KV |
| Geçerli Aralık | 10-200 μA |
| Maksimum Çıkış Gücü | 8 W |
| Mikro Odak Nokta Boyutu | 15μm |
| Maksimum Örnek Boyutu | 280mm×320mm |
| Giriş gücü | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Boyutlar | L850mm×G1000mm×H1700mm |
| Net Ağırlık Hakkında | 750kg |
Düz Panel Dedektör Özellikleri
Tür: TFT Endüstriyel Dinamik FPD
Piksel Matrisi: 768×768
Görüş Alanı: 65mm×65mm
Çözünürlük: 5.8Lp/mm
Çerçeve: (1×1) 40fps
A/D Dönüştürme Biti 16 bit
Kalite kontrol
Muayene için üretim hatlarında QCperson kalışımız var.
Tüm ürünler teslimattan önce kontrol edilmiş olmalıdır.
Hat içi muayene ve son muayene yapıyoruz.
1. Tüm hammaddeler fabrikamıza ulaştığında kontrol edilir.
2. Üretim sırasında tüm parçalar ve logo ve tüm detaylar kontrol edildi.
3. Üretim sırasında tüm paketleme detayları kontrol edildi.
4. Tüm üretim kalitesi ve paketleme, bittikten sonra son muayenede kontrol edilir.

Q1: Nasıl sipariş verebilirim?
C: Sipariş için herhangi bir satış elemanımızla iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen gereksinimlerinizin ayrıntılarını mümkün olduğunca açık bir şekilde belirtin.
Böylece size ilk defa teklifi gönderebiliriz.
Tasarım veya daha fazla tartışma için, herhangi bir gecikme durumunda Skype, TradeManger veya QQ veya WhatsApp veya diğer anlık yollarla bizimle iletişime geçmek daha iyidir.
Q2:İhracat lisansınız var mı?
C: Evet.
Q3:Satış sonrası hizmetiniz var mı?
C: Evet, iyi satış sonrası hizmet, müşteri şikayetini ele alma ve müşteriler için sorunları çözme.
Hakkımızda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010 yılından beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir.
130'dan fazla ülkede küresel mevcudiyeti ile NeoDen PNP makinelerinin mükemmel performansı, yüksek doğruluğu ve güvenilirliği, onları R&D, profesyonel prototipleme ve küçük ila orta parti üretimi için mükemmel kılar. Tek durak SMT ekipmanının profesyonel çözümünü sunuyoruz.
① 30+ Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da kapsanan Küresel Temsilciler
② 30+ kalite kontrol ve teknik destek mühendisleri, 15+ kıdemli uluslararası satış, 8 saat içinde zamanında yanıt veren müşteri, 24 saat içinde profesyonel çözümler sunan
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt röntgen muayene makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
