
SPI Muayene Makinesi
Şartname
| Ürün adı | NeoDen SPI Muayene Makinesi |
| modeli | ND S1 |
| bakış açısı | 48mm*40mm (20 μm) |
| Çerçeve başına işlem süresi | & lt;0.7s |
| Maksimum test yüksekliği | 400 μm |
| Lehim kapsamı | 0,2 mm×0,2 mm~12 mm×12 mm |
| Yükseklik algılama hassasiyeti | 1 μm |
| Tekrar tekrar (hacim, alan, yükseklik) | & lt;1 µm |
| Dış boyutlar | L1090*W1290*H1534mm |
| Ağırlık | 750kg |
Kontrol sistemi
1) Ana Bilgisayar: Endüstri kontrol bilgisayarı, intel 6 çekirdekli işlemci, 16GDDR, 1T
2) Görüntüleyici: 22 inç lcd geniş ekran
Paketleme& Nakliye
Ambalajlama:
Bir tahta sandık içinde tek parça
Bir ihracat tahta sandık için uygun miktar
diğer ambalaj aksesuarları düzenli olarak
Müşteri gerekli ambalaj mevcuttur
Nakliye:hava, deniz veya ekspres
Teslimat süresi:sipariş detayları ve üretim onaylandıktan sonra yaklaşık 15 ~ 30 gün.

Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: Makinemizi satın alan müşteriler, sizin için ücretsiz yükseltme yazılımı sunabiliriz.
Q2:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve kılavuz videomuz var.
Hala sorunuz varsa, lütfen bize e-posta/skype/whatapp/telefon/trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
Q3:Garanti ne durumda?
C: NeoDen4, diğer tüm modeller için 1 yıl, satış sonrası destek ömrü için 2 yıl garantimiz var.
Hakkımızda



ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,2010 yılında kurulan, SMTpick ve yer makinesi, reflow fırın, şablon baskı makinesi, SMT üretim hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi R&amfimiz var; D ekibi ve kendi fabrikamız, kendi zengin deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizden yararlanarak, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazandı.
Harika insanların ve ortakların NeoDen'i harika bir şirket haline getirdiğine ve İnovasyon, Çeşitlilik ve Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın SMT otomasyonunun her meraklı için her yerde erişilebilir olmasını sağladığına inanıyoruz.
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: spi muayene makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
