
SPI Lehim Pastası Muayenesi
Şartname
| Ürün adı | NeoDen SPI lehim pastası muayene makinesi |
| modeli | ND S1 |
| bakış açısı | 48mm*40mm (20 μm) |
| Çerçeve başına işlem süresi | & lt;0.7s |
| Maksimum test yüksekliği | 400 μm |
| Lehim kapsamı | 0,2 mm×0,2 mm~12 mm×12 mm |
| Yükseklik algılama hassasiyeti | 1 μm |
| Tekrar tekrar (hacim, alan, yükseklik) | & lt;1 µm |
| Dış boyutlar | L1090*W1290*H1534mm |
| Ağırlık | 750kg |
Yazılım sistemi
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Tanımlama sistemi:
Özellik: 3D tarama kamerası (çift isteğe bağlıdır)
Çalıştırma arayüzü: Grafik programlama, kullanımı kolay, Çince ve İngilizce sistem geçişi
Arayüz: 2D AND ve 3D gerçek renkli görüntü
MARK: 2 commom işareti noktası seçilebilir
2) Programı:Gerber, CAD girişi, çevrimdışı ve manuel programı destekler
3) ÖİB
Çevrimdışı SPC: Destek
SPC Raporu: Her Zaman Rapor
Kontrol Grafiği: Hacim, alan, yükseklik, ofset
İçeriği dışa aktar: Excel, resim (jpg, bmp)

Q1:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve kılavuz videomuz var.
Hala sorunuz varsa, lütfen bize e-posta/skype/whatapp/telefon/trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
Q2:Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Şirketimiz aşağıdaki ürünlerle ilgilenmektedir:
SMT ekipmanı
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMTnozullar, nozul temizleme makinesi, nozul filtresi
Q3:Bu makineleri kullanmak zor mu?
C: Hayır, hiç de zor değil.
Daha önceki müşterilerimiz için makineleri kullanmayı öğrenmek için en fazla 2 gün yeterlidir.
Hakkımızda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010'dan beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerinden büyük itibar kazanır.
Bu on yılda, tüm dünyada iyi satılan NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 ve diğer SMT ürünlerini bağımsız olarak geliştirdik. Şimdiye kadar 10.000 adetten fazla makine sattık ve bunları dünya çapında 130'dan fazla ülkeye ihraç ederek piyasada iyi bir üne kavuştuk. Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortağımızla işbirliği yapıyoruz.
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: spi lehim pastası denetimi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
