
Dalga Lehimleme Makinesi Otomatik
Özellik
Isıtma Yöntemi: Sıcak Rüzgar
Soğutma yöntemi: Eksenel fan soğutma
Aktarım Yönü: Sol → Sağ
Sıcaklık Kontrolü: PID+SSR
Makine Kontrolü: Mitsubishi PLC+ Dokunmatik Ekran
Akı tankı kapasitesi: Maks 5,2L
Püskürtme Yöntemi: Step Motor+ST-6
Şartname
| Ürün adı | Dalga Lehimleme Makinesi Otomatik |
| Dalga | Çift Dalga |
| teneke tank kapasitesi | 200kg |
| ön ısıtma | 800mm (2 bölüm) |
| Dalga yüksekliği | 12 mm |
| PCB Konveyör Yüksekliği | 750±20mm |
| Ön Isıtma Bölgeleri | Oda sıcaklığı-180 ℃ |
| lehim sıcaklığı | Oda Sıcaklığı-300℃ |
| makine boyutu | 1800*1200*1500mm |
| Paket boyutu | 2600*1200*1600mm |
| Aktarım hızı | 0-1.2m/dak |
| Hava kaynağı | 4-7KG/CM212.5L/Dk |
Servisimiz
Size sadece yüksek kaliteli pnp makinesi tedarik etmek için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis sağlamak için de iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin sorularına ve sorularına 8 saat içinde cevap verebilir.
Hem iş günü hem de tatil günlerinde 24 saat içerisinde profesyonel çözümler sunulabilmektedir.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1:Teslimat teminiz nedir?
C: Normal teslimat süremiz FOB Şanghay'dır. Ayrıca EXW, CFR, CIF, DDP, DDU vb. kabul ediyoruz.
Size nakliye ücretlerini teklif edeceğiz ve sizin için en uygun ve etkili olanı seçebilirsiniz.
Q2: Teklifi ne zaman alabilirim?
A: Genellikle içinde alıntı yaparız8Sorgunuzu aldıktan sonra saatler.
Fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bize bildirin, böylece soruşturma önceliğinizi dikkate alacağız.
Q3: Fabrika ziyaretine izin var mı, yok mu?
C: Evet, fabrikamızı ziyaret eden müşterilere hoş geldiniz. Fabrikamız Huzhoucity, Zhejiangprovince, Çin anakarasında yer almaktadır.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: dalga lehim makinesi otomatik, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
