
Dalga Lehimleme SMD
Özellik
Isıtma Yöntemi: Sıcak Rüzgar
Soğutma yöntemi: Eksenel fan soğutma
Aktarım Yönü: Sol → Sağ
Sıcaklık Kontrolü: PID+SSR
Makine Kontrolü: Mitsubishi PLC+ Dokunmatik Ekran
Akı tankı kapasitesi: Maks 5,2L
Püskürtme Yöntemi: Step Motor+ST-6
Şartname
| Ürün adı | Dalga Lehimleme SMD |
| Dalga | Çift Dalga |
| teneke tank kapasitesi | 200kg |
| ön ısıtma | 800mm (2 bölüm) |
| Dalga yüksekliği | 12 mm |
| PCB Konveyör Yüksekliği | 750±20mm |
| Ön Isıtma Bölgeleri | Oda sıcaklığı-180 ℃ |
| lehim sıcaklığı | Oda Sıcaklığı-300℃ |
| makine boyutu | 1800*1200*1500mm |
| Paket boyutu | 2600*1200*1600mm |
| Aktarım hızı | 0-1.2m/dak |
| Hava kaynağı | 4-7KG/CM212.5L/Dk |
Paketleme& Nakliye
Ambalajlama:
Bir tahta sandık içinde tek parça
Bir ihracat tahta sandık için uygun miktar
diğer ambalaj aksesuarları düzenli olarak
Müşteri gerekli ambalaj mevcuttur
Nakliye: hava, deniz veya ekspres
Teslim süresi: sipariş detayları ve üretim onaylandıktan sonra yaklaşık 15 ~ 30 gün.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1: Ürün bilgilerini nereden alabiliriz?
C: Web sitemizin bağlantılarını aşağıdaki gibi inceleyebilirsiniz: www.neodensmt.com
Ayrıca uluslararası pazarlama ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Q2:Nasıl sipariş verebilirim?
C: Sipariş için herhangi bir satış elemanımızla iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen gereksinimlerinizin ayrıntılarını mümkün olduğunca açık bir şekilde belirtin.
Böylece size ilk defa teklifi gönderebiliriz.
Tasarım veya daha fazla tartışma için, herhangi bir gecikme durumunda Skype, TradeManger veya QQ veya WhatsApp veya diğer anlık yollarla bizimle iletişime geçmeniz daha iyidir.
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010'dan beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazanır. .
130'dan fazla ülkede küresel mevcudiyeti ile NeoDen PNP makinelerinin mükemmel performansı, yüksek doğruluğu ve güvenilirliği, onları R&D, profesyonel prototipleme ve küçük ila orta parti üretimi için mükemmel kılar. Tek durak SMT ekipmanının profesyonel çözümünü sunuyoruz.


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: dalga lehimleme smd, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
