
X Ray PCB Kontrol Makinesi
Şartname
| Ürün adı | NeoDen X Ray PCB Kontrol Makinesi |
| modeli | ND 56X |
| voltaj aralığı | 40-90KV |
| Geçerli Aralık | 10-200 μA |
| Maksimum Çıkış Gücü | 8 W |
| Mikro Odak Nokta Boyutu | 15μm |
| Maksimum Örnek Boyutu | 280mm×320mm |
| Giriş gücü | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Boyutlar | L850mm×G1000mm×H1700mm |
| Net Ağırlık Hakkında | 750kg |
Detaylar
X-Ray Tüpü Kaynak Spesifikasyonu
Tip Mühürlü Mikro Odaklı X-Ray Tüpü
Düz Panel Dedektör Özellikleri
Tip TFT Endüstriyel Dinamik FPD
Kalite kontrol
Muayene için üretim hatlarında QCperson kalıyoruz.
Tüm ürünler teslimattan önce kontrol edilmiş olmalıdır. Hat içi muayene ve son muayene yapıyoruz.
1. Tüm hammaddeler fabrikamıza ulaştığında kontrol edilir.
2. Üretim sırasında tüm parçalar ve logo ve tüm detaylar kontrol edildi.
3. Üretim sırasında tüm paketleme detayları kontrol edildi.
4. Tüm üretim kalitesi ve paketleme, bittikten sonra son muayenede kontrol edilir.

Q1:Ödeme koşulları nedir?
A: önceden 100% T/T.
Q2:Satış sonrası hizmetiniz var mı?
A: Evet, İyi satış sonrası servis, müşteri şikayetini ele almak ve müşteriler için sorunu çözmek.
Q3: Paketleme ve taşıma şeklini değiştirme talebinde bulunabilir miyim?
C: Evet, isteğinize göre paketleme ve nakliye şeklini değiştirebiliriz, ancak bu süre boyunca oluşan masrafları ve spreadleri kendiniz karşılamanız gerekir.
Hakkımızda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd., 2010'dan beri çeşitli küçük toplama ve yerleştirme makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin, deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizin avantajlarından yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazanır. .
① Dünya çapında başarılı 10000+ müşteri
② 30+ Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da kapsanan Küresel Temsilciler
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: x ışını pcb muayene makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
