
ULF 330B SMT PCB Boşaltıcı
Tanım
Özellikler
1-Sağlam ve kararlı tasarım.
2-PLC kontrol sistemi.
3-Hafif dokunmatik LED membran anahtarı veya dokunmatik ekran kontrol paneli seçenekleri mevcuttur.
4-Şarjör rafını sabitlemek için üst ve alt pnömatik kelepçeler.
5-Kart hasarını önlemek için iticilerde basınç düzenlenir.
6-Kendi kendine teşhis hata kodu ekranı.
7-SMEMA uyumlu.
Şartname
| Ürün adı | SMT PCB boşaltıcı |
| modeli | ULF-330ULF-330B |
| PCB boyutu (L*W) | 50*50mm-460*330mm |
| Dergi boyutu (L*W*H) | 460*400*563mm |
| Yüklenme zamanı | Yaklaşık 6 saniye |
| Zamanla dergi değişimi | Yaklaşık 25 saniye |
| Güç kaynağı ve tüketimi | 100-230VAC(özelleştirilmiş), 1ph, maks. 300VA |
| Hava basıncı ve tüketimi | 4-6bar, maksimum 10L/dak |
| PCB kalınlığı | Min 0,4 mm |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm (veya özelleştirilmiş) |
| Boyut (U*G*Y) | 1900*850*1250mm |
| Ağırlık | 205kg |
İhtiyacınız olursa, lütfen devam etmekten çekinmeyinDaha fazla bilgi için bize ulaşın.

Q1: Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve kılavuz videomuz var.
Hala sorunuz varsa, lütfen bize e-posta/skype/whatapp/telefon/trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
Q2: Nasıl öderim?
C: Arkadaşım, birçok yol var.
T/T (bunu tercih ediyoruz), Western Union, PayPal, favorinizi seçin.
Q3:Bu makineleri kullanmak zor mu?
C: Hayır, hiç de zor değil. Daha önceki müşterilerimiz için makineleri kullanmayı öğrenmek için en fazla 2 gün yeterlidir.
Hakkımızda




İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: ULF 330B SMT PCB Boşaltıcı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
