
AOI Off-Line Makine
AOI Off-Line Makine
AOI Makine Yazılım İşlevi
- Sinyal iletişimi:Yukarı Akım Sinyal Arayüzü/Destek 4.0 Ağ oluşturma MES Sistemi/Destek NgBuffer Sistemi.
- FOV:Analiz derecesine göre sırasıyla: 32*20mm2 (10μm); 42*30mm2 (15μm); 55*42mm2 (20μm).
- Seçim işlevi:Çevrimdışı Sistem ve Bakım İstasyonu Sistemi.
Detay
| Ürün adı | AOI Off-Line Makine |
| PCB kalınlığı | 0.3-8.0mm (PCB bükme: 3 mm'ye eşit veya eşit) |
| PCB Eleman Yüksekliği | Üst 50mm alt 50mm |
| Tahrik Ekipmanı | Panasonic Servo Motor |
| Hareket sistemi | Yüksek hassasiyetli vida + doğrusal çift kılavuz raylar |
| Konumlandırma doğruluğu | 10μm'den az veya eşit |
| Hareket hızı | Maks. 700mm/sn |
| Güç kaynağı | AC220V 50Hz 1800W |
| Çevresel Gereksinimler |
Sıcaklık: 2 ~ 45 derece, bağıl nem%25-85 (donsuz) |
| Boyutlar | L875*W940*H1350mm |
| Ağırlık | 600kg |
Hizmetimiz
1. PNP Makine alanında daha profesyonel hizmet.
2. Daha iyi üretim yeteneği.
3. Seçilecek Çeşitli Ödeme Süresi: T/T, Western Union, L/C, PayPal.
4. Yüksek kaliteli/güvenli malzeme/rekabetçi fiyat.
5. Küçük sipariş mevcut.
6. Hızlı yanıt.
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım.
Tek durak SMT montaj üretim hattı sağlayın

Hakkımızda
fabrika



Zhejiang Neoden Technology Co., Ltd.,2010 yılında kurulan SMT Pick and Place Makinesi, Reklam Fırını, Şablon Baskı Makinesi, SMT Üretim Hattı ve diğer SMT ürünlerinde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi Ar -Ge ekibimiz ve kendi fabrikamız var, kendi zengin deneyimli Ar -Ge, iyi eğitimli üretimden yararlanarak, dünya çapında müşterilerden büyük bir üne sahip.
Bu on yılda, bağımsız olarak Neoden4, Neoden In6, Neoden K1830, Neoden FP2636 ve tüm dünyada iyi satan diğer SMT ürünlerini geliştirdik. Şimdiye kadar, 10.000 adetten fazla makine sattık ve bunları dünyanın dört bir yanındaki 130'dan fazla ülkeye ihraç ettik ve piyasada iyi bir üne sahip olduk. Global ekosistemimizde, daha fazla kapanış satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortağımızla işbirliği yapıyoruz.
Sertifika

sergi






İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen UF ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
SSS
Çeyrek. Hangi nakliye şirketleriyle ortak oluyorsunuz?
Hem hava hem de deniz yük seçenekleri sunan DHL, FedEx, Maersk ve Cosco gibi küresel lojistik sağlayıcılarla çalışıyoruz.
Büyük boy ekipman için özel sandık ve ağır kaldırma taşıyıcıları kullanıyoruz.
S2: Ödeme seçenekleri nelerdir?
Aşağıdaki ödeme seçeneklerini kabul edebiliriz
- Elektronik transfer
- Alibaba ticareti
- Paypal
S3. Bir ticaret şirketi mi yoksa üretici misiniz?
SMT ekipmanlarında uzmanlaşmış entegre bir üretici tüccarız.
Popüler Etiketler: AOI Off-Line Machine, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan Satış
Soruşturma göndermek
