
Hat Makinesi Aoi
Yazılım işlevi
Sinyal iletişimi: Yukarı Akım Sinyal Arayüzü/Destek Yok 4.0 Ağ MES Sistemi/Destek NgBuffer Sistemi.
FOV: Analiz derecesine göre sırasıyla: 32*20mm2 (10μm); 42*30mm2 (15μm); 55*42mm2 (20μm).
Seçim işlevi: Çevrimdışı Sistem ve Bakım İstasyonu Sistemi.
Detay
| Ürün adı | Hat Makinesi Aoi |
| PCB kalınlığı | 0.3-8.0mm (PCB bükme: 3 mm'ye eşit veya eşit) |
| PCB Eleman Yüksekliği | Üst 50mm alt 50mm |
| Tahrik Ekipmanı | Panasonic Servo Motor |
| Hareket sistemi | Yüksek hassasiyetli vida + doğrusal çift kılavuz raylar |
| Konumlandırma doğruluğu | 10μm'den az veya eşit |
| Hareket hızı | Maks. 700mm/sn |
| Güç kaynağı | AC220V 50Hz 1800W |
| Çevresel Gereksinimler |
Sıcaklık: 2 ~ 45 derece, bağıl nem%25-85 (donsuz) |
| Boyutlar | L875 * W940 * H1350mm |
| Ağırlık | 600kg |
Kalite kontrolü
QC Kişimizin İncelemeye Üretim Hatlarında Kalması Var.
Teslimattan önce tüm ürünler incelenmiş olmalıdır.
Satır içi inceleme ve son denetim yapıyoruz.
1. Tüm hammadde fabrikamıza geldikten sonra kontrol edildi.
2. Tüm parçalar ve logo ve üretim sırasında kontrol edilen tüm detaylar.
3. Tüm paketleme detayları üretim sırasında kontrol edildi.
4. Tüm üretim kalitesi ve ambalajı bittikten sonra nihai muayenede kontrol edildi.
Tek durak SMT montaj üretim hattı sağlayın

Hakkımızda
fabrika



Zhejiang Neoden Technology Co., Ltd.,2010 yılında kurulan SMT Pick and Place Makinesi, Reklam Fırını, Şablon Baskı Makinesi, SMT Üretim Hattı ve diğer SMT ürünlerinde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi Ar -Ge ekibimiz ve kendi fabrikamız var, kendi zengin deneyimli Ar -Ge, iyi eğitimli üretimden yararlanarak, dünya çapında müşterilerden büyük bir üne sahip.
Bu on yılda, bağımsız olarak Neoden4, Neoden In6, Neoden K1830, Neoden FP2636 ve tüm dünyada iyi satan diğer SMT ürünlerini geliştirdik. Şimdiye kadar, 10.000 adetten fazla makine sattık ve bunları dünyanın dört bir yanındaki 130'dan fazla ülkeye ihraç ettik ve piyasada iyi bir üne sahip olduk. Global ekosistemimizde, daha fazla kapanış satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortağımızla işbirliği yapıyoruz.
Sertifika

sergi






İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen UF ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
SSS
Çeyrek. Yazılım güncellemeleri veriyor musunuz?
C: Makinemizi satın alan müşteriler, sizin için ücretsiz yükseltme yazılımı sunabiliriz.
S2. Ticaret şirketi mi yoksa üretici misiniz?
C: SMT Makinesi, Pick ve Place Machine, Reclow Fırını, Ekran Yazıcısı, SMT Üretim Hattı ve diğer SMT ürünlerinde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
S3. Moq?
A: 1 set makinesi, karışık sipariş de memnuniyetle karşılanır.
Popüler Etiketler: AOI of Line Machine, Çin, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan Satış
Soruşturma göndermek
