Otomatik Optik Muayene

Özellik
Çevrimdışı programlama sistemi& işletim sistemi
Gerçek çevrimdışı programlama, kesintisiz hata ayıklama ve güncelleme prosedürleri.
Uzak ağ üzerinden merkezi yönetim, bir kişi ve birden fazla makine, uzaktan servis ve makine ayarlaması da gerçekleştirebilir.
Şartname
| Ürün adı | Otomatik optik muayene |
| modeli | ALE-D (Çift Şerit) |
| PCB Kalınlığı | 0,6 mm~6 mm |
| Maks. PCB Boyutu (X x Y) | Çift Şerit: 510mm x 330mm Tek Şerit: 510mm x 600mm |
| Min. PCB Boyutu (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Maks. Alt Boşluk | 50 mm |
| Maks. Üst Boşluk | 35 mm |
| Hareket hızı | 1500mm/Sn(Maks) |
| Yerden iletim yüksekliği | 900±30mm |
| İletim Yöntemi | Tek Aşamalı Şerit |
| PCB sıkma yöntemi | Kenar kilitleme alt tabaka sıkıştırma |
| Ağırlık | 850Kg |
Detaylar

Küresel pozlama kamerası + telesentrik lens
HD renkli küresel pozlamalı dijital kamera
Yüksek alan derinliği telesentrik lens

Levha Bükme Telafisi
Tahta eşit olmayan bir şekilde ısıtıldığında, tahtada belirli bir derecede deformasyona neden olur.
CAD koordinatları ve tahtanın fırından geçtikten sonraki konumu tam olarak eşleştirilemez.
Plaka bükülmesi telafi edildikten sonra, bileşenlerin koordinatları ve karşılık gelen konumları doğrudur.

Çeşitli Şekillerdeki Pedlerle Uyumlu
Dalga lehimleme algoritması, çeşitli ped şekillerini destekler, konumlandırma daha doğrudur.

Q1:Yazılım güncellemeleri sağlıyor musunuz?
A: Makinemizi satın alan müşteriler, sizin için ücretsiz yükseltme yazılımı sunabiliriz.
Q2:Bu tür bir makineyi ilk kez kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve kılavuz videomuz var.
Hala sorunuz varsa, lütfen bize e-posta/skype/whatapp/telefon/trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
Q3:Garanti ne durumda?
C: NeoDen4, diğer tüm modeller için 1 yıl, satış sonrası destek ömrü için 2 yıl garantimiz var.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: otomatik optik muayene, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



