
AOI Otomatik Test Makinesi
AOI Otomatik Test Makinesi

tarif
Sistem Algılıyor
Algılama projesi: Parçaları kaçırma, eksik teneke, kısa devre, yanlış kaynak, yanlış parçalar, son derece ters, anıt, ters tip, vb.
Algılama elemanı: Çip elemanı (01005'ten fazla),IC (0,3 mm)=pitch), ayak FPCB bileşenleri vb.
Kontrol edilebilir boyut: L400 * W320mm
ayrıntı
| Ürün adı | AOI Otomatik Test Makinesi |
| PCB Kalınlığı | 0.3-8.0mm (PCB bükme:≤3mm) |
| PCB elemanı yüksekliği | Üst 50mm Alt 50mm |
| Sürücü ekipmanı | Panasonic servo motor |
| Hareket sistemi | Yüksek hassasiyetli vida + lineer çift kılavuz rayları |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10μm |
| Hareket hızı | Maks.700mm/sn |
| güç kaynağı | AC220V 50HZ 1800W |
| Çevresel gereksinimler | Sıcaklık: 2 ~ 45 ° C, bağıl nem % 25-% 85 (donsuz) |
| Boyutlar | L875 * W940 * H1350mm |
| ağırlık | 600KG |
Hizmetimiz
Biz sadece yüksek kaliteli pnp makinesi sağlamak için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası hizmet için iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size herhangi bir teknik destek sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin sorularını ve sorularını 8 saat içinde yanıtlayabilir.
Hem iş günü hem de tatil günleri 24 saat içinde profesyonel çözümler sunulabilir.

S1:Ödeme koşulları nedir?
A: %100 T/T önceden.
S2:Teslimat şartlarınız nedir?
C: EXW, FOB, CFR, CIF vb.
Sizin için en uygun veya uygun maliyetli olanı seçebilirsiniz.
S3:Rakiplerinizle karşılaştırıldığında avantajınız nedir?
A: (1). Nitelikli Üretici
(2). Güvenilir Kalite Kontrol
(3). Rekabetçi Fiyat
(4). Yüksek Verimli çalışma (24 * 7hours)
(5). Tek Elden Servis
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd2010 yılından bu yana çeşitli küçük çekme ve yerleştirme makineleri üretmek ve ihraç etmek olmuştur. Kendi zengin deneyimli Ar-Ge'mizden, iyi eğitimli üretimimizden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerinden büyük ün kazanır.
130'dan fazla ülkede küresel varlığıyla, NeoDen PNP makinelerinin mükemmel performansı, yüksek doğruluğu ve güvenilirliği, onları Ar-Ge, profesyonel prototipleme ve küçük ila orta parti üretim için mükemmel hale getirir. Tek duraklı SMT ekipmanlarının profesyonel çözümünü sunuyoruz.


İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmek için çekinmeyin.
Popüler Etiketler: aoi otomatik test makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
