
Isı Dalgası Lehimleme Makinası
Açıklama
Isı dalgası lehimleme makinesiKaynak amacına ulaşmak için geçmeli plakanın kaynak yüzeyinin yüksek sıcaklıkta sıvı kalay ile doğrudan temas etmesini sağlamak, yüksek sıcaklık sıvı kalayını eğik bir düzlemi korumak için ve sıvı kalay benzer bir dalga oluşturmak için özel bir cihazla yapmaktır.&"dalga lehimleme &" olarak adlandırılan fenomen, ana malzemesi teneke çubuktur.
Şartname
| Ürün adı | Isı Dalgası Lehimleme Makinası |
| Dalga | Çift Dalga |
| teneke tank kapasitesi | 180-200KG |
| ön ısıtma | 450mm |
| Dalga yüksekliği | 12 mm |
| PCB Konveyör Yüksekliği | 750±20mm |
| Ön Isıtma Bölgeleri | Oda sıcaklığı-180 ℃ |
| lehim sıcaklığı | Oda Sıcaklığı-300℃ |
| makine boyutu | 1400*1200*1500mm |
| Paket boyutu | 2200*1200*1600mm |
| aktarım hızı | 0-1.2m/dak |
| Hava kaynağı | 4-7KG/CM212.5L/Dk |
hizmetlerimiz
1. Farklı pazarda iyi bilgi, özel gereksinimleri karşılayabilir.
2. Huzhou, Çin'de bulunan kendi fabrikamızla gerçek üretici.
3. Güçlü profesyonel teknik ekip, en kaliteli ürünleri üretmeyi sağlar.
4. Özel maliyet kontrol sistemi, en uygun fiyatın sağlanmasını sağlar.
5. SMT alanında zengin deneyim.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1: Şirketinizden en yakın havaalanının neresi olduğunu öğrenebilir miyim? Şirketinizi ziyaret etmem durumunda.
A: HangzhouAirportis en yakın, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
Q2:Nasıl kalite garantisi?
A: müşterilerimize % 100% kalite garantimiz var.
Herhangi bir kalite probleminden sorumlu olacağız.
Q3: Rakiplerinize kıyasla avantajınız nedir?
C: (1). Kalifiye Üretici
(2). Güvenilir Kalite Kontrol
(3). Rekabetçi fiyat
(4). Yüksek Verimli çalışma (24*7 saat)
(5). Tek noktadan servis
Hakkımızda

100+ çalışanı&amfi ile 2010 yılında kurulan; 8000+ Metrekare Standart yönetimi sağlamak ve maliyeti düşürmenin yanı sıra en ekonomik etkileri elde etmek için bağımsız mülkiyet hakları fabrikası.
NeoDen makinelerinin üretimi, kalitesi ve teslimatı için güçlü yetenekler sağlamak için kendi işleme merkezi, yetenekli montajcı, test cihazı ve QC mühendislerine sahipti.
Nitelikli ve profesyonel İngilizce desteği&servis mühendisleri, 8 saat içinde hızlı yanıt sağlamak için, çözüm 24 saat içinde sağlar.
NeoDen, tüm NeoDen makineleri için ömür boyu teknik destek ve servis, ayrıca düzenli yazılım sağlarkullanım deneyimlerine ve son kullanıcılardan gelen gerçek günlük talebe dayalı güncellemeler.


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: ısı dalgası lehimleme makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
