
SMT YSİ Makineleri
Şartname
| Ürün adı | SMT YSİ Makineleri |
| modeli | ND S1 |
| bakış açısı | 48mm*40mm (20 μm) |
| Çerçeve başına işlem süresi | & lt;0.7s |
| Maksimum test yüksekliği | 400 μm |
| Lehim kapsamı | 0,2 mm×0,2 mm~12 mm×12 mm |
| Yükseklik algılama hassasiyeti | 1 μm |
| Tekrar tekrar (hacim, alan, yükseklik) | & lt;1 µm |
| Dış boyutlar | L1090*W1290*H1534mm |
| Ağırlık | 750kg |
Yazılım sistemi:
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Tanımlama sistemi:
Özellik: 3D tarama kamerası (çift isteğe bağlıdır)
Çalıştırma arayüzü: Grafik programlama, kullanımı kolay, Çince ve İngilizce sistem geçişi
Arayüz: 2D AND ve 3D gerçek renkli görüntü
MARK: 2 commom işareti noktası seçilebilir
2) Program: Gerber, CAD girişi, çevrimdışı ve manuel programı destekler
Servisimiz
Size sadece yüksek kaliteli pnp makinesi tedarik etmek için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis sağlamak için de iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin soru ve sorularına 8 saat içinde cevap verebilir.
Hem iş günü hem de tatil günlerinde 24 saat içerisinde profesyonel çözümler sunulabilmektedir.

Q1: Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: SMT üretim hattında uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
Ve ürünlerimizi müşterilerimizle doğrudan ticaret yapıyoruz.
Q2: OEM ve ODM yapabilir misiniz?
C: Evet, OEM ve ODM kabul edilebilir.
Q3:Fiyatı ne zaman alabilirim?
C: Genellikle, sorunuzu aldıktan sonra 8 saat içinde teklif veririz.
Hakkımızda



100+ çalışanı&amfi ile 2010 yılında kurulan; 8000+ Metrekare Standart yönetimi sağlamak ve maliyeti düşürmenin yanı sıra en ekonomik etkileri elde etmek için bağımsız mülkiyet hakları fabrikası.
NeoDen makineleri imalatı, kalitesi ve teslimatı için güçlü yetenekler sağlamak için kendi işleme merkezi, yetenekli montajcı, test cihazı ve QC mühendislerine sahipti.
CE'yi TUV NORD tarafından tescil ettiren ve onaylayan tüm Çinli üreticiler arasında benzersiz olan.
NeoDen, tüm NeoDen makineleri için ömür boyu teknik destek ve servis, ayrıca kullanım deneyimlerine ve son kullanıcılardan gelen gerçek günlük taleplere dayalı olarak düzenli yazılım güncellemeleri sağlar.
İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen uf ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt spi makineleri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
