Reflow Fırın Isıtıcı

Tarif
1. Isı yalıtımı koruma tasarımı, kasa sıcaklığı etkili bir şekilde kontrol edilebilir.
2. Akıllı, özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi, kullanımı kolay ve güçlü.
3. Çalışma süreci sırasında kolay yükleme için 40 çalışma dosyası saklanabilir.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12 reflow fırın ısıtıcı |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6 / Aşağı6 |
| Soğutma Fanı | Üst4 |
| Konveyör Hızı | 50 ~ 600 mm / dak |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı ~ 300 °C |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1°C |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2°C |
| Maksimum lehimleme yüksekliği (mm) | 35mm (PCB kalınlığını içerir) |
| Maksimum Lehimleme Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk İşlem Odası | 1354mm |
| Elektrik Temini | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net Ağırlık | 300Kg |
Özellik

12 Isıtma Bölgesi
Eşit sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyonlu hava tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve kaynak gereksinimleri

İşletim paneli
Gizli ekran tasarımı
Ulaşım için uygun

Akıllı kontrol sistemi
Özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Zarif görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatürleştirme, profesyonel

Güç kaynağı
Bağlantı IN12 güç bağlantısı tek fazlı 220V'dir, lütfen yerel kullanıcıların gerçek durumuna bağlayın.
Aşağıdaki resimdeki gibi bağlantı: Kapağın sağ alt köşesini açın, L canlı tel anlamına gelir, Nstand sıfır tel için ve Estand topraklama teli için 220V güç kaynağına bağlayın.
Kablolama gereksinimlerine göre, L bir canlı kabloya bağlanmalı ve N bir sıfır kabloya bağlanmalıdır; E, bir topraklama kablosuna düzgün bir şekilde bağlanmalıdır.
İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

S1:Fabrikanızın kaç metrekaresi?
C: 8.000 metrekareden fazla.
S2:Sipariş vermeden önce fabrikanızı ziyaret edebilir miyiz?
C: Evet, iş için iyi bir ilişki kurmak için güzel olması gereken çok hoş geldiniz.
S3:Rakiplerinize kıyasla avantajınız nedir?
C: (1). Nitelikli Üretici
(2). Güvenilir Kalite Kontrol
(3). Rekabetçi Fiyat
(4). Yüksek Verimli çalışma (24 * 7 saat)
(5). Tek Noktadan Hizmet
Hakkımızda

Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd2010 yılından bu yana çeşitli küçük pick and place makineleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Kendi zengin deneyimli Ar-Ge, iyi eğitimli üretimden yararlanan NeoDen, dünya çapındaki müşterilerden büyük ün kazanıyor.
130'dan fazla ülkede küresel varlığı ile NeoDen PNP makinelerinin mükemmel performansı, yüksek doğruluğu ve güvenilirliği, onları Ar-Ge, profesyonel prototipleme ve küçük ila orta ölçekli üretim için mükemmel kılar. Tek elden SMT ekipmanlarının profesyonel çözümünü sunuyoruz.


İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: reflow fırın ısıtıcısı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



