SMT'yi yeniden düzenle
NeoDen IN12SMT'yi yeniden düzenle

Tanım
1. Tek tip hız ve uzun ömür sağlamak için B örgü kayışın özelliklerine dayanan özel geliştirilmiş tahrik motoru.
2. Tüm ısıtma bölgelerinde ve soğutma bölgelerinde ayarlanabilir rüzgar hızı, çeşitli kaynak talepleri ile kolayca başa çıkabilir.
3. Üst sıcaklık kapağı açıldıktan sonra otomatik olarak sınırlandırılır ve operatörler için kişisel güvenliği etkin bir şekilde sağlar.
Şartname
| Ürün adı | NeoDen IN12 yeniden akış SMT |
| modeli | NeoDen IN12 |
| Isıtma Bölgesi Miktarı | Üst6/Aşağı6 |
| Soğutucu fan | üst4 |
| Konveyör Hızı | 50~600 mm/dak |
| Sıcaklık aralığı | Oda sıcaklığı~300℃ |
| Sıcaklık Doğruluğu | 1℃ |
| PCB Sıcaklık Sapması | ±2℃ |
| Maksimum lehim yüksekliği (mm) | 35mm(PCB kalınlığı dahil) |
| MaxLehim Genişliği (PCB Genişliği) | 350mm |
| Uzunluk Proses Odası | 1354 mm |
| Elektrik kaynağı | AC 220v/tek fazlı |
| Makine Boyutu | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Isınma Süresi | 30 dk |
| Net ağırlığı | 300Kg |
Özellikleri

12 ısıtma bölgesi
tek tip sıcaklık
Yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu

Soğutma bölgesi
Bağımsız sirkülasyon havası tasarımı
Dış çevrenin etkisini izole eder

Enerji tasarruflu&amfi; çevre dostu
Kaynak dumanı filtreleme sistemi
düşük güç ve besleme gereksinimleri

İşlem paneli
Gizli ekran tasarımı
Ulaşım için uygun

Akıllı kontrol sistemi
Özel geliştirilmiş akıllı kontrol sistemi
Sıcaklık eğrisi görüntülenebilir

Zarif görünüm
Üst düzey kullanım ortamına uygun
Hafif, minyatür, profesyonel
Servisimiz
1. PNP makine alanında daha profesyonel hizmet
2. Daha iyi üretim yeteneği
3. Seçmek için çeşitli ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Yüksek kalite/Güvenli malzeme/Rekabetçi fiyat
5. Küçük sipariş mevcut
6. Hızlı yanıt
7. Daha güvenli ve hızlı ulaşım
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1:Seri üretim için kurşun zamanı ne olacak?
C: Dürüst olmak gerekirse, sipariş miktarına ve siparişi verdiğiniz mevsime bağlıdır.
Alway15-30 gün genel siparişe göre.
Q2: Nasıl kalite garantisi?
A: müşterilerimize % 100% kalite garantimiz var. Herhangi bir kalite probleminden sorumlu olacağız.
Q3:Fabrika ziyaretine izin var mı, yok mu?
C: Evet, fabrikamızı ziyaret eden müşterilere hoş geldiniz. Fabrikamız Huzhoucity, Zhejiangprovince, Çin anakarasında yer almaktadır.
Hakkımızda

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,2010 yılında kurulan, SMTpick ve yer makinesi, reflow fırın, şablon baskı makinesi, SMT üretim hattı ve diğer SMT Ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Kendi R&amfimiz var; D ekibi ve kendi fabrikamız, kendi zengin deneyimli R&D, iyi eğitimli üretimimizden yararlanarak, dünya çapındaki müşterilerden büyük itibar kazandı.
Bu on yılda, tüm dünyada iyi satılan NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 ve diğer SMT ürünlerini bağımsız olarak geliştirdik. Şimdiye kadar 10.000 adetten fazla makine sattık ve bunları dünya çapında 130'dan fazla ülkeye ihraç ederek piyasada iyi bir üne kavuştuk. Küresel Ekosistemimizde, daha yakın bir satış hizmeti, yüksek profesyonel ve verimli teknik destek sunmak için en iyi ortağımızla işbirliği yapıyoruz.
① 2010 yılında kurulan, 200+ çalışan, 8000+ Sq.m. fabrika
② Dünya çapında başarılı 10000+ müşteri
③ 30+ Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da kapsanan Küresel Temsilciler


İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: reflow smt, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek




