SMT AOI Makinesi
SMT AOI makinesi

Makine özellikleri
1. HD renkli küresel pozlama dijital kamera hızı artışı %30.
2. Yüksek bileşenlerin yan tarafındaki lehim bağlantılarını ölçebilen yüksek alan telesentrik lens derinliği.
3. smt ön, arka ve dip istasyonunun tespitini destekleyin.
4. 0201 ve 01005 paketlenmiş bileşen denetimini destekleyin.
5. CAD verisi içe aktarma, otomatik bağlantı bileşen kitaplığı, otomatik renk seçme.
6. Kesintisiz çevrimdışı programlama ve program güncellemesi.
7. Akıllı fabrikayı gerçekleştirmek için MES veri yerleştirme.
8. Çok hatlı merkezi yönetimi ve uzaktan hizmeti destekleyin.
Detay
| Ürün adı | SMT AOI makinesi |
| PCB Kalınlığı | 0,6 mm~6 mm |
| Maks. PCB Boyutu (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. PCB Boyutu (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Maks. Alt Boşluk | 50 mm |
| Maks. Üst Boşluk | 35 mm |
| Hareket hızı | 1500mm/Sn(Maks) |
| Yerden iletim yüksekliği | 900±30mm |
| İletim Yöntemi | Tek Aşamalı Şerit |
| PCB sıkma yöntemi | Kenar kilitleme alt tabaka sıkıştırma |
| Ağırlık | 750Kg/850Kg |
Servisimiz
Size sadece yüksek kaliteli pnp makinesi tedarik etmek için değil, aynı zamanda mükemmel satış sonrası servis sağlamak için de iyi bir konumdayız.
İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği sunacaktır.
10 mühendis güçlü satış sonrası servis ekibi, müşterilerin soru ve sorularına 8 saat içinde cevap verebilir, hem iş günü hem de tatil günlerinde 24 saat içinde profesyonel çözümler sunulabilir.

Q1:Hangi ürünleri satıyorsunuz?
A: Şirketimiz aşağıdaki ürünlerle ilgilenmektedir:
SMT ekipmanı
SMT aksesuarları: Besleyiciler, Besleyici parçaları
SMTnozzles, nozul temizleme makinesi, nozul filtresi
Q2:& #39; nakliye yolu nedir?
C: Bunların hepsi ağır makineler; kargo gemisi kullanmanızı öneririz. Ancak makineleri tamir etmek için bileşenler, hava taşımacılığı iyi olurdu.
Q3:Nasıl öderim?
C: Arkadaşım, birçok yol var. T/T (bunu tercih ediyoruz), Western Union, PayPal, favorinizi seçin.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt aoi makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek



