
SMT Yazıcı Yapıştır
tarif
Özellik
1. Yüzen kazıyıcı. otomatik yazıcıya benzer şekilde, kazıyıcı serbestçe yukarı ve aşağı yüzdürülebilir ve çelik ızgara ile seviyeye otomatik olarak ayarlanabilir.
2. Kazıyıcının sol üst veya alt sol ve sağ alt üst durdurma süresi ve üst veya alt çelik korsenin genel durma süresi dokunmatik ekran menüsünde bağımsız olarak ayarlanabilir.
3. Dokunmatik ekranda zaman görüntülenebilir ve yazdırma süresinin sayısı kaydedilebilir. Sol ve sağdaki sıyırıcı hızı ayarlanabilir ve acil durumlarda durdurulabilir.
şartname
| Ürün adı | SMT Yazıcı Yapıştır |
| PCB boyut karışımı | 400 * 240mm |
| Yazdırma alanı | 500 * 320mm |
| Çerçeve boyutu | L(550-650)*W(370-470) |
| Yazdırma/yineleme doğruluğu | +/-0,2 mm |
| PCB kalınlığı | 0.2-2.0mm |
| Hava kaynağı | 4-6kg/cm2 |
| güç kaynağı | AC220V 50HZ |
| boyut | L 800*W 700*H 1700 (mm) |
| Ambalaj boyutu | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Şey

PCB'yi ayarlama ve düzeltme

Kalıp konumunu ayarlama

Kalıp üzerine konulan lehim macunu

İşi yapıştırmaya başla

Lehim yapıştırma durumunu denetleme
Hizmetlerimiz
1. Farklı pazarda iyi bilgi özel gereksinimleri karşılayabilir.
2. Gerçek üretici kendi fabrika huzhou, Çin bulunan.
3. Güçlü profesyonel teknik ekip en kaliteli ürünleri üretmek için sağlar.
4. Özel maliyet kontrol sistemi sağlamak için en uygun fiyat.
5. SMT alanında zengin deneyim.


S1:İlk defa böyle bir makine kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
C: Makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için İngilizce kullanım kılavuzumuz ve rehber videomuz var.
Hala sorunuz varsa, pls bize e-posta / skype / whatapp / telefon / trademanager çevrimiçi hizmeti ile ulaşın.
S2:İlk defa böyle bir makine kullanıyorum, kullanımı kolay mı?
A: Evet. Makinenin nasıl kullanılacağını gösteren İngilizce manuel ve kılavuz video vardır.
Makinenin çalışma sürecinde herhangi bir şüphe varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.
Ayrıca denizaşırı yerinde hizmet vermekteyiz.
S3:Nasıl öderim?
Y: Dostum, birçok yolu var. T / T (bunu tercih ediyoruz), Western Union, PayPal, en sevdiğinizi seçin.
Hakkımızda



İhtiyacınız olursa, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmek için çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt macun yazıcı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
