
SMT Dalga Lehimleme Ekipmanları
Açıklama
SMT dalga lehimleme ekipmanı, kaynak amacına ulaşmak için geçmeli plakanın kaynak yüzeyini yüksek sıcaklıkta sıvı kalay ile doğrudan temas ettirmek, yüksek sıcaklıkta sıvı kalay eğik bir düzlemi korumak için ve sıvı kalay yapmak için özel bir cihazla yapmaktır.&"dalga lehimleme &" olarak adlandırılan benzer bir dalga fenomeni oluşturur, ana malzemesi teneke çubuktur.
Şartname
| Ürün adı | SMT Dalga Lehimleme Ekipmanları |
| Dalga | Çift Dalga |
| teneke tank kapasitesi | 180-200KG |
| ön ısıtma | 450mm |
| Dalga yüksekliği | 12 mm |
| PCB Konveyör Yüksekliği | 750±20mm |
| Ön Isıtma Bölgeleri | Oda sıcaklığı-180 ℃ |
| lehim sıcaklığı | Oda Sıcaklığı-300℃ |
| makine boyutu | 1400*1200*1500mm |
| Paket boyutu | 2200*1200*1600mm |
| aktarım hızı | 0-1.2m/dak |
| Hava kaynağı | 4-7KG/CM212.5L/Dk |
Servisimiz
1. Farklı pazarda iyi bilgi, özel gereksinimleri karşılayabilir.
2. Huzhou, Çin'de bulunan kendi fabrikamızla gerçek üretici.
3. Güçlü profesyonel teknik ekip, en kaliteli ürünleri üretmeyi sağlar.
4. Özel maliyet kontrol sistemi, en uygun fiyatın sağlanmasını sağlar.
5. SMT alanında zengin deneyim.
İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Q1:Fabrikanızın kaç metrekare?
A: 8,000 metrekareden fazla.
Q2: OEM ve ODM yapabilir misiniz?
C: Evet, OEM ve ODM kabul edilebilir.
Q3:Teslimat teminiz nedir?
C: Normal teslimat süremiz FOB Şanghay'dır.
Ayrıca EXW, CFR, CIF, DDP, DDU vb. kabul ediyoruz.
Size nakliye ücretlerini teklif edeceğiz ve sizin için en uygun ve etkili olanı seçebilirsiniz.
Hakkımızda



İhtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Popüler Etiketler: smt dalga lehimleme ekipmanları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan
Soruşturma göndermek
