
AOI Makinesi Çevrimdışı
Çevrimdışı AOI makinesinin tespiti
Tespit projesi: Miss parçaları, eksik kalay, kısa devre, yanlış kaynak, yanlış parçalar, son derece ters, anıt, ters tip, vb.
Tespit elemanı: Chip elemanı (01005'ten fazla), IC (0.3mm)=perdesi), ayak FPCB bileşenleri vb.
Kontrol edilebilir boyut: L400*W320mm
Detay
| Ürün adı | AOI Makinesi Çevrimdışı |
| PCB kalınlığı | 0.3-8.0mm (PCB bükme: 3 mm'ye eşit veya eşit) |
| PCB Eleman Yüksekliği | Üst 50mm alt 50mm |
| Tahrik Ekipmanı | Panasonic Servo Motor |
| Hareket sistemi | Yüksek hassasiyetli vida + doğrusal çift kılavuz raylar |
| Konumlandırma doğruluğu | 10μm'den az veya eşit |
| Hareket hızı | Maks. 700mm/sn |
| Güç kaynağı | AC220V 50Hz 1800W |
| Çevresel Gereksinimler |
Sıcaklık: 2 ~ 45 derece, bağıl nem%25-85 (donsuz) |
| Boyutlar | L875*W940*H1350mm |
| Ağırlık | 600kg |
Kalite kontrolü
QC Kişimizin İncelemeye Üretim Hatlarında Kalması Var.
Teslimattan önce tüm ürünler incelenmiş olmalıdır. Satır içi inceleme ve son denetim yapıyoruz.
1. Tüm hammadde fabrikamıza geldikten sonra kontrol edildi.
2. Tüm parçalar ve logo ve üretim sırasında kontrol edilen tüm detaylar.
3. Tüm paketleme detayları üretim sırasında kontrol edildi.
4. Tüm üretim kalitesi ve ambalajı bittikten sonra nihai muayenede kontrol edildi.
Tek durak SMT montaj üretim hattı sağlayın

Hakkımızda
fabrika



2010 yılında kurulan Zhejiang Neoden Technology Co., Ltd. Kendi Ar -Ge ekibimiz ve kendi fabrikamız var, kendi zengin deneyimli Ar -Ge, iyi eğitimli üretimden yararlanarak, dünya çapında müşterilerden büyük bir üne sahip.
Büyük insanların ve ortakların Neoden'i harika bir şirket haline getirdiğine ve inovasyon, çeşitlilik ve sürdürülebilirlik konusundaki bağlılığımızın SMT otomasyonunun her yerdeki her hobi için erişilebilir olmasını sağladığına inanıyoruz.
Sertifika

sergi






İhtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen UF ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
SSS
Çeyrek. Nasıl sipariş verebilirim?
C: Sipariş için satış elemanlarımızdan herhangi biriyle iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen gereksinimlerinizin ayrıntılarını olabildiğince açık bir şekilde sağlayın.
Böylece size ilk kez teklifi gönderebiliriz.
Tasarlamak veya daha fazla tartışma için, gecikmeler durumunda Skype, Trademger veya QQ veya WhatsApp veya diğer anlık yollarla bizimle iletişime geçmek daha iyidir.
S2. Satış sonrası hizmetiniz var mı?
C: Evet, iyi satış sonrası hizmet, müşteri şikayetini ele alıyor ve müşteriler için sorunu çözüyor.
S3. Teklifi ne zaman alabilirim?
C: Sorgunuzu aldıktan sonra genellikle 8 saat içinde alıntı yaparız.
Fiyatı almak için çok acil iseniz, soruşturma önceliğinizi göz önünde bulundurabilmemiz için lütfen bize söyleyin.
Popüler Etiketler: Aoi Machine çevrimdışı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, toptan satış
Soruşturma göndermek
